Axcite impulsecare hp7 hızlı saç uzatıcı bakım

Saçlarım birçok işlemden geçti. Sarı oldu, kızıl oldu, kumral oldu, siyah oldu, yine sarı oldu derkenn pişmaniye diye tabir edilen saçlara sahip oldum. Güzelim uzun saçlarımı kestirmek zorunda kaldım:( derken internetten birçok şey araştırdım. Çünkü saçlarımı çok kısa kestirdim ve kısa saç bana yakışmadığı gibi, nefret ediyorum kısa saçtan malesef yüz yapıma gitmiyor. Balık etli ve hafif yuvarlak bir yüze sahibim. Haliyle kısa saç daha şişman gösteriyor. Çam terebentin yağını şampuanıma katarak uyguladım, ama keçe gibi oldu hiç yaramadı, bıraktım. Daha sonra turp suyu ve yumurta sarısı uyguladım, kokusuna daha fazla dayanamadım bıraktım:) ondan sonra sinameki uyguladım o biraz iyi geldi ama artık gına geldiği için bi süre sonra bıraktım. en sonunda yine internette gezinirken bir ürün gördüm. Aslında böyle şeyleri yalan buluyordum açıkcası. Yine de son çare alayım dedim denemek istedim garantisi olduğunu söylediler. Vaad ettikleri gerçekten herkesin ihtiyacı olan şeyler. ürün bu şekilde


 ben de bu kadar kaldı. şuanda da saçımda. 5. kullanışım oldu. Ben alıntı yapacağım. İlgilenenler olursa okusun. Bu arada aşırı saç dökülmem vardı, bu ürünü kullanınca daha da arttı hemen satıcıya mesaj attım, bir hafta kadar süre dökülme normalmş, güçsüz cansız saçlar gidip yerine daha canlı güçlü saçlar geldiği içinmiş. Ve gerçekten dökülmem azaldı. Ben şimdilik mutluyum.

ürünün vaatlerine göz atalım:

Axcite HP7 hızlı bir şekilde uzatmak istediğiniz saçlarınıza olağan dışı bir bakım yaparak uzama hızını 5 kata kadar arttırmaktadır.
Amerikalı bilim adamlarının geliştirdiği bu formul dünyada ilk defa saç köklerini uyararak saç uzama hızını arttıran formüldür. Saçlarınız Perma, saç rengi değişimi sırasında yanma gibi nedenlerden saçınız kısaldıysa basit bir saç bakım ürününden çok daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Bu gibi sorunlarınız için Axcite HP7'yi günde bir kere kullanmanız yeterli olacaktır.Saçınızın uzama hızı genetik olarak yavaş ise bu formülü günde 2 kere kullanmanız yeterli olacaktır.  
Saçlarımızın genetik olarak yavaş uzamasının sebebini gerçekten biliyormuyuz? yoksa bildiğimizi zannedip yanılıyor muyuz?
Çoğu insan saçlarının yavaş uzamasının sebebini, kendine has bir sorun olarak niteledirir ve çözümü olmadığını düşünerek müdahale etme gereği duymaz. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; saç köklerinde bulunan kılcal damarların uyarılması sonucunda kanın dolaşım hızını arttıyor.  Impulse saç köklerinizi uyararak saç üretim hızını arttırır ve saç köklerinin ihtiyacı olan A, H ve E Vitaminlerinin yanı sıra saç uzamasında hayati önem taşıyan Folik Asit, Pantotenik Asit, P.A.B.A ve Çinko gibi maddeleride destek olarak saç köklerine ulaştırır.
NORMAL BiR SAÇ BAKIM YAĞI VEYA SERUM DEĞİLDİR... SAÇLARINIZ İÇİN BIR İLK! Dünya'da sadece Axcite HP7'nin formülünde bulunan etken maddeler sayesinde, natural kozmetik dünyasında bir ilk gerçekleştirmiştir. Uzama hızı düşük veya normal sınırlar içerisinde olan saçlarınzı hızlı bir şekilde uzatmaya yönelik özel olarak formüle edilmiş ilk ve tek başarılı üründür. 
Etkileri
Bilimsel araştırmalarda Axcite'ın, içeriğiyle, saçların uzama evresini yavaşlatan enzimlerin aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.
Bunun sonucunda;

•  Saçlarda 1 ayda; 4 ile 8 cm arasında uzama sağlar.
  Çok kısa kesilmiş saçları; iki ay gibi bir sürede omuzlarınıza kadar uzatır.
•  Tedavi özelliği ile 4 gün gibi kısa bir sürede saç dökülmesini durdurur.
•  Saç kırılmasını engeller ve saç elastikiyetini arttırır.
•  Kepeklenmeyi 4 gün gibi kısa bir sürede yok eder.
•  Fazla yağlanmayı, aşırı kuruluğu engeller.
•  Ölmeye yüz tutmuş kökleri tedavi eder, eski gücüne kavuşturur.
•  Kıvırcık ve dalgalı saçlara yapılan maşa sonrası şekillerini kalıcılığını 7 kat arttır.  
•  Saçlara 3 misli daha fazla parlaklık kazandırır.
•  Saçların yumuşatmasının yanı sıra saç tellerini kalınlaştırır.
•  Saçların çok daha kolay şekil almasını sağlar.
•  Saçlara hacim kazandırır, dolgunlaştırır.
•  Saç derisinin kan dolaşımını hızlandırır.
•  Saç köklerini tıkamış yağ bezelerini temizler, böylece saç köklerine oksijen nüfuz eder.
•  Gözenekleri açarak saç köklerinin hava almasını 4 kata kadar arttırır.
•  Unisex bir üründür, Bay&Bayan kullanımı için uygundur.
Axcite HP7 iLE iLGiLi Sıkça Sorulan Sorular (Yayımlanan Sorular Tekrar Yanıtlanmaz)
1. Axcite İmpulse HP7 Nedir  ve nasıl etki ediyor?
Axcite HP7 saç uzama hızını arttırmak amacı ile özel olarak geliştirilmiş ilk üründür. Axcite HP7 sadece bir bakım ürünü değildir etkileri düzenli kullanımda,kalıcı çözümler üretmektedir. Axcite İmpulse HP7, saçın uzama evresini uyararak 4 misli hızlandıran tescilli bir formüldür.
İmpulse HP7 saçlara haricen uygulanır. Zayıf saç köklerini aktive eder ve Saçın büyüme evresini hızlandırır. 
Axcite İmpulse HP7, modern erkek ve kadınların en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan hızlı saç uzamasını sağlamak amacıylaAmerika'da Axcite Proses Ve Biyokimya Teknolojileri Laboratuvarlarında, zengin alt yapı olanakları ile, Dermatologlar ve Fitoterapistlertarafından formülize edilmiştir. 
Axcite İmpulse HP7, saç uyarılması konusunda farmakokinetik alanında uzun süreli test, analiz ve tanımlama çalışmaları kapsamında etkileri gözlemlenmiş ve profesyonel etki için kullanım amacıyla fitoterapi alanında kullanılmaya uygun görülmüştür. 
2. Axcite HP7 nasıl uygulanıyor?
Kesinlikle temiz saça uygulanmalıdır.  Uygulama esnasında saçlar nemll olabilir. Saç tellerinize ve saç diplerinize püskürterek uygulayınız. Saçınıza friksiyon yaparak saç köklerine ulaşması için nazik hareketlerle masajlar uygulayınız. 1 saat kadar beklettikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz. Saçta iz bırakmaz çok kolay temizlenir ılık su ile temas ettiği anda saçtan uzaklaşır. Önemli uyarılar: Saç diplerine iyice nüfuz ettirmek gerekir. Haftada 3 ya da 4 kez uygulamak yeterlidir.
2 ay düzenli kullanım sonunda istenilen neticeye ulaşılır.
3. Axcite HP7'nın etkisini kanıtlayan klinik deney var mı? Sonuçları nelerdir?
Axcite HP7 üzerinde double-blind klinik araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalara katılan katılımcılar Axcite HP7 bileşenini kullanan kadın deneklerin %97'sininsaç uzamasında belirgin artış gözlemlemiştir. Ayrıca, araştırmalar kısmında belirtilen etkiler somut bir biçimde tespit edilmiştir. 
4. Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?
Kişilerde oluşan saç uzama evresi bir çok kişide aynıdır. Buda Axcite HP7'nin etkisini neredeyse tüm kullanıcılarda aynı başarıda göstermesini sağlamıştır. Ortalama olarak 10 gün içerisinde araştırmalar bölümündeki etkiler gözlemlenmeye başlanmaktadır. Bazı etkiler kullandıktan hemen sonra gözlemlenebilir. 
5. Impulse HP7 Etkileri Nelerdir?  
Saç her ay ortalama 1 ile 2 santimetre arasında uzar.  Axcite İmpulse HP7, saçın uzama evresini uyararak uzama hızını 4 misli arttıran tescilli bir formüldür. Ayda Oratalama (4 ile 8 cm arası) saçları uzatmaktadır.
Zayıf saç köklerini aktive eder ve Saçın büyüme evresini 4 kata kadar hızlandırır. 
HP7, saç uyarılması konusunda farmakokinetik alanında uzun süreli test, analiz ve tanımlama çalışmaları kapsamında saç uzama hızını 4 kata kadar arttırdığı gözlemlenmiş ve kişisel kullanımın yanı sıra, profesyonel etkide kullanım amacıyla hızlı saç uzatma amacıyla kullanılmaya uygun görülmüştür. 
HP7, saç köklerinin saç yapımı için ihtiyaç duyduğu vitaminleri yoğun olarak içermektedir.
Axcite İmpulse HP7, kullanımı ile birlikte sağlıklı beslenme, özellikle sebze ve meyvelerin ağırlıklı olduğu beslenme tarzları, bol su içmek, düzenli ve yeterli uyku maksimal etki için çok faydalı olacaktır. 
Ürün gerçekten işe yarıyor mu?
Listelemekte olduğumuz ürünlerin tamamı düzenli kulanıldığı taktirde %100 etki garantildir. 
Kaç günde kargolanıyor?
Ürünlerimizin tamamı 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilebilmektedir. Bu süre için net bir yanıt verememekteyiz. Ancak siparişlerimizin %83lük oranının aynı gün kargoya teslim edilebildiğini paylaşabiliriz. 
Ürünleriniz iade garantili mi?
Ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. (Sağlık Bakanlığı Kozmetik İade Yönetmeliği baz alınmaktadır.Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınamamaktadır.)
Yan etkisi var mı?
Axcite İmpulse HP7'nin 14 yaşındaki çocuklar üzerinde dahi herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Axcite HP7'ı ne miktarda kullanmalıyım?
Axcite HP7 son derece yoğun bir formüldür. Saç köklerini tamamen kaplayacak en az miktarı kullanmalısınız. 10 12 eşit miktarda doz yeterli olacaktır.4 yorum:

 1. peki hala memnun musuunuz? ben de araştırıyorum. saçlarımçok yavaş uzuyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslına bakarsanız yerden yere vurmuştum bir ara ama kullanmayı bitirdikten bir süre sonra uzama farkettim.

   Sil
  2. Yani tamamen tavsiye eder misiniz?

   Sil
  3. tavsiye ederim ürün etkisini aslında bitirdikten sonra göstermeye başlıyor.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...