Bitenler #1


1. I love raspberry & blackberry vücut losyonu: kokusuna tek kelimeyle ba-yıl-dım! çok güzel, ama kalıcı değil ne yazıkki. fazla nemlendirdiğinide söyleyemeyeceğim ama seviyorum işte büyü var bunda :))
2.Listerine ağız çalkalama suyu: bir kullanımlık kadar kaldı. ben bunu beğenmedim fazlasıyla gözlerimi yaşarttı:(
3. Angie vücut spreyi: bunun kokusunu çookk sevdim. Çok da az kaldı biter bitmez tekrar alacağım.
4. Angie Hot lolis deodorant: kokusunu sevdim, ben set olarak aldım parfüm ve deodorantıyla beraber, parfümden ziyade deodorantı boca ettim:))
5. Gülşah aseton: ojeyi çok iyi çıkarıyor. Ama zararı var tabiki. Neticede aseton. Yedekte bir tane daha var, o da bittikten sonra asetonsuz oje çıkarıcı deneyeceğim.
6. Flormar çift bazlı makyaj çıkarıcı: suya dayanıklı makyajı da gayet güzel temizliyor, fiyatı da çok uygundu hatırladığım kadarıyla. Ama bıraktığı yağlı hissi pek sevmesemde, güzel çıkardığı için kullanıyorum:))
7. Flormar perfect coverage fondöten: Bu fondöteni bir hata edip internetten almıştım. Rengi bana açık geldi. kapatıcılığını beğenmedim. Yok denecek kadar azdı. Ve maske gibi duruyor:(
8. Elseve kırılma karşıtı şampuan: faydasını görmedim. Yahu bir insana bu kadar şey mi yaramaz :)) çok mızmızııım ama ne yapayım gerçektende yaramadı.
9. Elidor mükemmel düz saç kremi: saça verdiği yumuşaklık harika, tabi ki ben düzlük beklemiyordum saçlarım hafif dalgalı olduğundan. Açıkcası güzele benziyor ama ben bunu aceleyle alıvermiştim:)
10. Diadermine nemlendirici: çok sevdim yapısını. iki tane almıştım, ikincisi de bitmek üzere ve değişik birşeyler de denemek istediğimden şimdilik Olay ı deneyeceğim. Yeniden alınabilecek bir nemlendirici diadermine.
11. Loreal detoks etkili yüz temizleme jeli: üzerindeki pede az miktarda ürün sıkmama rağmen güzelce köpürdü, çok güzel temizliyor. Makyajımı temizleyip son olarak bu ürünü kullandığımda bile makyaj kalıntılarını pedde görebiliyordum. Harika.
12.Cala salatalık özlü makyaj temizleme mendili: fresh & soft u tercih ederim. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...