Çam terebentin esansı


Çam terebentinin saça çok faydalı olduğunu duymuştum, saçlarım sarı oldu kumral oldu kızıl oldu o oldu bu oldu derken her renge girmesiyle birlikte tabiki fazlasıyla yıprandı ve bu benim moralimi haliyle çok bozdu. Şimdi diyenler çıkar elbet e o kadar boyaya yıpramasında napsın. Heves! heves kurbanı oldum. Saçlarım tabiri caizse tam pişmaniye kıvamına gelmişti ve araştırmalara girmiştim. Kısa saçı hiç sevmem, uzun güzel saçlarımı kestirmek zorunda kaldım daha sonra hala kırıklar yanıklar vardı kestiremeyeceğime göre, bi yolu vardır diyerek internete sığındım ve bu çam terebentinin methini çok duydum. Şampuana katıldığında saçı parlaklaştırıp koruma sağladığı gibi, tedavi de ediyor (muş) işe yaradığını söyleyen onlarca kişi var. Denedim ve malesef sonuç hüsran oldu şampuanı atmak zorunda kaldım, yoğun biçimde çam ağacı kokusuyla yürüyen ağaç gibi hissettim kendimi. Banyo sonrası saçlarım bir güzel tiftik tiftik oluyordu bunun geçeceği yok diyerek, çöpe.Bir de saçları uzattığı söyleniyor, yahu bende bırak uzamayı kötü hali daha iyiydi kullanmadan önce:( malesef bu hüsranla sonuçlandı. Size tavsiyem bana çokk yaradıı yok saçımı parlattı yok uzattı felaket güzel! gibi yorumlara bakıp aa bu çok iyiymiş diye umutlanmayın. Hatta bir ürünü alacakken başkalarının yorumlarına değil kendiniz yorumlamak adına alın belki başkasına iyi gelmeyen şey sizin vazgeçilmeziniz olacaktır. çam terebentin serüvenim burada sona ermiştir sayın izleyicilerim. sevgiler:)


5 yorum:

 1. Üzüldüm sonuç alamamana. Ben uzun zamandır aynı markanınkini kullanıyorum. Çok fark etmesede hafif parlaklık veriyor o kadar. İnşallah saçına uygun ürünü bulabilirsin ;)
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. dediğim gibi, saç tipleri vs. :)

  YanıtlaSil
 3. sen şampuana ne kadar kattın 10 damla kadar katmak gerekiyor bide çok kullanınca saçlarda müthiş bir kuruma yapıyor geçmiş olsun canım:))

  YanıtlaSil
 4. aynen öyle yaptım canım bana yaramadı

  YanıtlaSil
 5. ben de uzun süredir kullanıyorum bunu, kokusuna alıştım artık. parlatmadı saçlarımı ama iyi uzattı. ayrıca fazlası saç diplerinde kaşıntı yapıyor :D

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...