Dax Sulphur vazgeçilmezim
Benim sürekli kullandığım ve kullandıkça memnun kaldığım, tırnak bakım kremim. Tırnakları güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçekten hızlı uzamasına yarıyor. Daha da güzeli var, katman katman soyulmalar da yok oluyor,  tırnaktaki sarılığı gideriyor. Ve tırnak etleri de kremden nasibini alıyor.
Şahsen el kremi olarak kullanmıyorum çünkü kolay emilmiyor ve vazelin gibi bir yapısı var. Ben ufak ufak alıp tırnaklarıma ve etraflarına sürerek masaj yapıyorum. Tamamını emmesi çok uzun zaman alıyor o yuzden bazı zamanlar selpakla kabasını alıyorum.
Gitar çaldığım için bu ürün bana ayrıca bir mucize resmen. Akustik gitar kullanan varsa bilir, telleri çelik ve penayla çalınması önerilir. Tırnaklara fazla zararı oluyor. Ama ben hem akustik gitarın sesine aşığım, hem de penayla tadına varamadığım için tırnaklarımı kullanıyorum.  Önceleri her uzamaya yüz tuttuğunda çıt diye kırılan tırnaklarım artık sert.
Üstüne bir de Sally Hansen Diamond strength cilasını sürüyorum. Elmas sertliği vaad ediyor ama tabi elmas kadar olamayacağı kesin ama, yumuşaklığı gideriyor. :)


4 yorum:

 1. canım acaba bu ürünü nerde bulabiliriz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vimjodan almıştım ben gittigidiyorda da bulabilirsin

   Sil
 2. bulamadım o sitelerde :( çok ihitiyacım vardı ya buna :(

  YanıtlaSil
 3. hobi parfümeride bulursunuz ben ordan aldim

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...