Kadife manikür çılgınlığı !

Her ne kadar çoğu insana iç gıdıklayıcı gelse de, "ıyy yok artık bi kadife eksikti" ön yargısını kırıp denediğinde "ayy ne kadar güzel oldu buuuuu!" dediği bir manikür türü:) Benim de çok hoşuma gitti bu manikürler. Siparişlerimi verdim, geldiğinde uygulayıp sizlerle paylaşacağım:) İnternetten bulduğum birkaç resmi sizlerle paylaşmak istedim gerçekten çok değişik ve çok şekerrr öyle değil mi? yapılışını anlatan videoda ekleyeceğim tabiki de yazıp kaçmak olmaz:) bu arada tüm tırnağa değilde, tırnak şablonları yardımıyla ya da kurumuş oje üzerine başka bir ojeyle desen yapıp kurumadan bu kadife tozuyla desenli yeri kadife görünümlü yapabilirsiniz. Anlatarak "bu ne dedi şimdi yeaa. " dendiğini biliyorum, zor anlaşılıyor bu şekilde bunun için onunda videosunu koyacağım:) Önce resimlerle başlayalım
yaa özellikle kırmızı rengine bayıldım hem açık hem koyu rengine. Bakın şunların tatlılığınaa. Üzerlerine tıklayıp sırasıylada bakabilirsiniz♥ valla ben siparişlerimi verdim:)


 Yapılışlarını anlatan videoları da ekleyelimm buyrunuz
1 yorum:

  1. Ojelerin rengine bayıldım hele o mora yakın olan renkle koyu kırmızı süper ama kadifeler olmadan tabi :) ben kadifeye dokununca dişlerim fena oluyor tabi zevk meselesi..
    o iki ojeden bulursam çok süper olur ama hiç denk gelmedim bu markalara..
    yazılarını takip ediceğim..
    kolay gelsin canım..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...