Loreal Triple Active Göz Kremi

Bu benim ilk göz kremim 22 yaşıma gireceğim iki ay sonra yaşlanıyorum artık :)) Göz kremini kullanmaya başlayayım dedim düzenli olarak kullanıyorum bu kremi. Ve göz çevremi gerçekten iyi nemlendiriyor cıvık cıvık yağlı bir his bırakmıyor hemen emiliyor. Sürdükten sonra göz çevremde bir rahatlık hissediyorum sanırım doğru tercih yaptım:) Ürünün kendisi şu şekilde;
Tek dezavantajı (bence) parmakla alınıyor olması :( Göz kremi almadan önce araştırmıştım, videolar izlemiştim kafama koymuştum, bir tane göz kremim olacaktı :) Hani söylüyorlar ya, mercimek tanesi kadar yeterli diye, parmağı bir daldırıyorsun ister istemez bulaşıyor zaten heryerine o mercimek sana oluyor ceviz:)) fazla geleni mecburen sıyırıyorum falan ama el bu sonuçta ne kadar yıkasanda bakteri çok çabuk ürüyor. Bitmesine az kaldı gibi. Bittikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum daha iyisini bulursam. 
Bu krem üç etkili bir göz kremi.
1.Anında nemlendirir,
2.Pürüzsüzleştirir,
3.Korur. 

Ürünün vaad ettikleri bunlar, nemlendirmesi ve bıraktığı his gerçekten çok iyi ona diyecek birşeyim yok, pürüzsüzlük konusunda fazla birşey diyemeyeceğim ona ihtiyacım zaten yok. ama sonuçta önlüyormuş, önlesin önlesin:) Koruması kısmına gelirsek övgülerimden çoktan sonuç çıkarılmıştır diye umuyorum:) Dediğim gibi tek dezavantajı ambalajının bu şekilde olması.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...