watsons manikür setiBu seti az aramadım yahu. Ama sürekli aradığıma da değdi gerçekten. Watsonsta satış danışmanına sorduğumda elektrikli manikür setleri kuaför malzemeleri satan yerde olur dedi. Gülesim gelse de bozmadan başka bir güne bıraktım, en sonunda başka bir şubesinde şans eseri gördüm. Hani derler ya ararsın bulamazsın, aramazsın gözünün önünde biter. Aynen öyle. Ürüne gelelim;
bi kere zaten rengi görsel olarak o kadar sevimli ki. makine iki AA pille çalışıyor. İki yöne dönebilen 2 kademeli hız ayar düğmesi bulunuyor. 5 aparatı var. 

Kalın deriyi uzaklaştırmak için kullanılıyor. Ben ilk önce bununla başlıyorum

Daha sonra bu uçla devam ediyorum, daha diplere kolay ulaşmak için.

Bu uç tırnak etini itmeye yarıyor.

Daha sonra son olarak bu işlemleri uyguladığınızda tırnaklarınız ve kenarları bembeyaz oluyor haliyle. biraz silip, cila başlığını takıyoruz, parlatmaya ve o beyaz rengi azaltmaya yarıyor.

Bu da tırnakları şekillendirmek için şekillendirici başlık
Bazı pilli manikür setleri tırnağa değdiği anda dönmeyi kesiyor. Bunda öyle bir sorun yok gayet hızlı ve işini çok iyi görüyor.
14 yorum:

 1. Ben de daha önce bazı elektrikli manikür setleri gördüm ama doğrusu alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım "Kullanımı nasıl, ellerime zarar verir mi" derken. Tavsiye eder misiniz? Ve de fiyatı ne kadardı acaba?:)

  bojelerim.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Tavsiye ederim tabiki ama pili çabuk tüketiyor pil zayıflayınca fazla işe yaramıyor. Pilin gücü olunca canavar gibi:)

  YanıtlaSil
 3. peki fiyatı nedir?

  YanıtlaSil
 4. yanlış bilgilendirmeyeyim 20-25 tl arası olması gerek

  YanıtlaSil
 5. Hala bulabilirmiyiz peki watsonslarda?

  YanıtlaSil
 6. Bilemiyorum sanırım bulabilirsiniz sormak lazım

  YanıtlaSil
 7. bunun pillleri her yerde bulunacak bir aletmi

  YanıtlaSil
 8. selam arkadaşlar ben yaklaşık 2 ay önce rossman dan 9 tane uç aparatı ile 12 15 tl ye aldım gidip en yakın rosman lara bakmanızı tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 9. bunu bende birkaç ay önce Watsons da görmüştüm merak edip almıştım ama tırnağa değdirince değilde hafif bastırınca duruyor :)

  YanıtlaSil
 10. merhaba, nasırlar için de kullanılıyor mu acaba?

  YanıtlaSil
 11. nerlerde bulunur bu manikür seti

  YanıtlaSil
 12. Manikürden önce nasıl bi hazırlık yapmak gerekiyor?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...