Essence sun club matt bronzing powder (bronzlaştırıcı mat pudra)

Bugün size essencenin iki bronzlaştırıcı mat pudrasını tanıtacağım, sürekli kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün kendisi. Bende iki çeşidi de mevcut, biri oldukça yoğun bir koyu, diğeri ise adı gibi "natural".

bronzlaştırıcı pudra
makyaj odamm

Essence sun club blondes - lighter skin 01 natural

İlk olarak en sevdiğimden başlamak istedim, bu pudrayı kontürleme işlemi için kullanıyorum oldukça başarılı buluyorum. Mat yapıda ve tatmin edici kalıcılığı var. Pudranın şekli çok cici, en sevdiğim bir diğer özelliği ise kalıcı olmasının yanı sıra dağılma yapmaması. Bilirsiniz, bazı pudralar sürüldüğünde mozaik bir görüntü verirler ve yüzünüzde lekeli bir görünüm oluştururlar. Veya burun uçlarında, elmacık kemiklerinin altında ve tam iki kaşın ortasında pürüzllü bir görünüm oluştururlar. Bu pudrada öyle birşey yok, çünkü yapısı oldukça ince. Yapay durma durumu yok. Tabiki dozunda kullanınca. Flormarın yüz ve vücut için olan bronz pudrasını da ara sıra dönüşümlü olarak kullanıyorum fakat the balmın bahama mamasını da merak etmiyor değilim. Elimde devasa bir flormar pudra ve bu pudra varken açıkcası almamam gerekiyor, kendimi tutmaya çalışıyorum:)

bronz pudra
makyaj odamm

Essence sun club brunettes- darker skin 02 sunny

Resimde rengini tam belli etmiyor, fakat normalde de kabında o kadar yoğun gelmemişti gözüme fakat uygulayınca araplara benzedim, ben de bilmiyorum hangi akla hizmet bunu seçtiğimi.. Bana uymadı ve kullanmıyorum kendisini ya atacağım ya vereceğim, ya da değerlendirmeye çalışacağım pudrayı bir şekilde. natural rengini şiddetle önerebilirim, oldukça memnunum fiyatları da hiç uçuk değil essence ürünleri zaten 9-15 tl arası gidip geliyor genel olarak. Denemediyseniz mutlaka deneyin, kaybedecek birşey yok hatta favori ürününüz olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...