Gliss ultimate repair saç bakım maskesi

Saçlar için keratin mucizevi bir buluştur. Saçlarına keratin yüklemesi yaptıranları duymuşsunuzdur, keratin saçları onarır, ışıltı ve parlaklık sağlar. Glissin bu saç maskesini bayılarak kullanıyorum. Yapısı oldukça kıvamında saçta yağlı bir his bırakmıyor. Saçlarım kuru, ve kırıkları var. Çok boyama işleminden geçtiği için haliyle yıprandılar. Soluğu kuaförde alarak doğal saç rengime döndüm ve kestirmek zorunda kaldım yanıklardan dolayı. Gliss tarak girmeyen saçlarımı ipek gibi yapıyor, aynı zamanda durulanmayan sıvı saç kremini de kullanıyorum.

saç bakım maskesi
makyaj odamm

saç bakım kremi
makyaj odamm

saç kremi
makyaj odamm
3 kat sıvılaştırılmış keratin içeriyor ve saçlarınız benim gibi yıpranmış ve kuruysa mutlaka denemeniz gerekiyor. Bu ürünü bugün aldım daha önce de kullandım ve memnun kaldığımı söylemiştim fakat hakkında yazı yazmamak haksızlık olurdu tabi. Saçlarınızı şampuanladıktan sonra havluyla ıslaklığı biraz alarak kremi masaj yaparak uyguluyorsunuz. Birkaç dakika bekledikten sonra duruluyorsunuz, durularken dahi yumuşaklığı hissediyorsunuz gerçekten mükemmel. Gliss kendini daha da geliştirmiş, bunu fark edilir biçimde gösteriyor.

saç maskesi
makyaj odamm
Unutmadan, kokusu bir harika ! saçlarımın önceki hali nerede, şimdiki hali nerede diyorum gerçekten. Bu kadar övüyorum ve bunun sebebini ancak kullananlar bilirler :)

3 yorum:

  1. gliss saç konusunda kendini ıspatlamış bir marka bende seviyorum gliss ürünlerini canım öpüyrm

    YanıtlaSil
  2. Ben Cansız ve Mat saçlar için olanları kullanıyorum. Çok memnunum. Tavsiye ederim :)

    YanıtlaSil
  3. Elimdeki maskeler bitince mutlaka alacağım. Şampuanı ve sıvı saç kremi ile tam olur :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...