Loreal perfect clean yüz temizleyici köpük krem

yüz temizleme köpüğü
makyaj odamm

Ürün bitmeden yazı yazmak istememiştim, bugün tamamen kökünü kuruttum diyebilirim. Cildimde neden kaynaklandığını anlamadığım biçimde aşırı kuruma meydana geldi bir ara ve bunu almıştım. Temizlemesi ve yüzü tahriş etmemesi oldukça memnun edici. Mavi rengini de kullanmıştım, o da gayet iyi geldi. Makyajımı temizliyorum, daha sonra yıkama kısmına geçiyorum ve o ped üzerinde hala kalan makyaj artıklarını görüyorum. Ürünü kullandıktan sonra geride harika bir yumuşaklık, parlaklık ve temizlik hissi bırakıyor. Kesinlikle çok memnun kaldım. Bu seri çok başarılı olmuş bence. Bir daha alabilirim fakat denemek için niveanın o çok övülen aqua sensation canlandırıcı temizleme jelini aldığım için ihtiyaç duymuyorum. Yeni ürünleri denemek lazım :) Makyajınızı ne kadar temizlesenizde bu son rötuşlar çok önemli. Bizim göremediğimiz, farkedemediğimiz bölgeleri temizliyorlar.


yüz temizleme köpüğü
makyaj odamm

Bu ürünü alırken aslında tek "acaba"m pedinin cildimi tahriş etmesi ve çizmesiydi. Aşırı yumuşak, ve kesinlikle boyutuda gayet iyi. Benden tam puan alan bir temizleme köpüğü oldu.
yüz temizleme pedi
makyaj odamm

Gördüğünüz gibi yüzümü temizledikten sonra yıkıyorum ve tek bir iz, leke bırakmıyor. Bu pedi atmayıp diğer ürünlerde de kullanabilirsiniz. Arkasındaki vakumu sayesinde kirlenmesini de önlemiş olursunuz.

yüz temizleme köpüğü
makyaj odamm

Kullanımı arkasında gayet açık biçimde. Fındık büyüklüğünden biraz daha küçük dökseniz bile yetiyor. Bu yüzden çok bereketli bir ürün. Çabucak bitmiyor kesinlikle. Hemen köpürüyor. Tek yapmanız gereken yüzünüzü biraz ıslatıp pede jeli dökmek. Dairesel hareketlerle hafifçe uygulayarak kalan makyaj artıklarını pedde göreceksiniz. Memnun kalmayanı pek görmedim açıkcası. Denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm.
yüz temizleme köpüğü
makyaj odamm

Ürün neredeyse şeffaf renkte. yapısı da güzel kokusu da. Yani anlayacağınız tepeden tırnağa bayıldığım bir ürün oldu.

2 yorum:

  1. dün neredeyse bu ürünü alacaktım, tüpte olanlardan tercih ettim son anda, bir daha ki sefere bundan alacağım ;)

    YanıtlaSil
  2. çok hassas bir cildim var bu ürünü tavsiye üzerine aldım fakat eve geldiğimde kırık olduğunu farkettim
    ertesi gün mağazaya geri götürdüm ve başka kalmadığını söylediler,deneyemdim:(
    genellikle dermoday'ın makyaj temizleme sütünü ve köpüğünü kullanıyorum çok memnunum ama her yerde bulunmuyor.bulamazsam nivea alıyorum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...