Maybelline rocket volum express rimel

Bu rimeli o kadar övüyorlardı ki, almazsam olmaz demiştim. Çok kullandım, ve artık kendisi hakkındaki görüşlerimi söyleyebilirim. İlk olarak rimel fırçasının yapısını gördüğümde avonun super magnify maskarasının fırçasını andırdı bana. Tabi o aşırı incelikteydi. Vaad ettiği dolgunluk ve uzunluktu fakat hiçbir işe yaramadı maalesef. Rocket rimel çok övüldüğü için özellikle markasının maybelline olmasından dolayı da denemek istedim ve çok da beğendiğimi söyleyebilirim. Yapısı çok güzel, sürümü kolay, kirpikleri tek tek tarıyor, hatta ben rimelleri genelde çift kullanırım dolgunlaştırıcı, uzatıcı etkili olarak, bazen de başka rimel sürdüğüm günlerde kirpiklerimi düzeltsin diye kullanıyorum.
maybelline rimel
makyaj odamm

maybelline rocket
makyaj odamm

Tombul fırçasıyla oldukça rahat kullanımı var, kirpiklere rengini çok iyi veriyor ve magnify rimele göre fırçası iki tık daha uzun, neredeyse magnifyda dümdüz bir görüntü var. Uç kısmında daha küçük kılları var, kirpik diplerine bulaşma yapmadan kolay sürülebilmesi için düşünülmüş. İkisinin resmini çektim, resimle farkı anlarsınız.
avon rimel
makyaj odamm

avon magnify
makyaj odamm
Dolgunluk bir tarafa, kirpiklerime sürdüğümü bile hissetmediğim bir rimel.

dolgunlaştıran rimel
makyaj odamm

Maybelline rimel konusunda daha başarılı kesinlikle. Hem fiyatı uygun, hem de verdiği sonuçlar güzel.

maybelline rimel
makyaj odamm
4 yorum:

  1. Güzelmiş cidden tatlım rimellerimden biri bitince almayı düşünüyorum umarım çabuk biterler(:Rimel başarılı ama gördüğüm kadarıyla sende maşallah göz makyajında çok başarılısın ;))

    YanıtlaSil
  2. Ben de şu an bu rimeli kullanıyorum. Normalde rimelim her bittiğinde değişik bir marka ya da ürün denemeye çalışırım ama bu üründen sonra yenisini denemeyi bile düşünmüyorum. Çok başarılı !

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...