Bitenler #3

makyaj odamm

Betty boop asetonsuz oje çıkarıcı: İsminden de anlaşılacağı gibi içerisinde aseton bulunmuyor ve çok da güzel oje çıkarttığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Loreal perfect clean köpük krem: Çok çok memnun kaldığım ürünlerden bir tanesi. Görüldüğü gibi ped kısmı boşta, çünkü şu an kullanmakta olduğum nivea aqua sensation yüz yıkama jelini kullanırken bunun pediyle uyguluyorum. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Flormar eye make- up remover: Göz makyajını harika çıkarttığını söyleyebilirim. Fiyatı da gayet ucuz ve suya dayanıklı makyajı dahi kolayca çıkartıyor. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Diadermine çift fazlı göz makyaj temizleyicisi: Bu ürün de suya dayanıklı makyajı temizlediğini vaad ediyor. Göz ve dudak makyajını hiç bir kalıntı bırakmadan temizliyormuş. Fakat ben hiç memnun kalmadım diyebilirim. Üstelik flormar bu üründen daha ucuz olmasına rağmen verdiği sonuç harika. Yazısı için Buraya tıklayabilirsiniz.


8 yorum:

 1. Betty boop asetonsuz oje çıkarıcı görüntüsü bile bi harika duruyo merak ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Loreal temizleyici hakkında hep olumlu yorumlara rastladım. Yenilerine sağlık canım :)

  YanıtlaSil
 3. Loreal perfect clean cok ilgincmis. Ben daha once gormemistim. Yuz temizleyicim bitince denemeye karar verdim sayende

  YanıtlaSil
 4. Lorealden bende aldım iyiki almışım canımya böyle olumlu yazıları gördükçe içim rahatlıyor,
  betty boopu birkaç kişinin beğenmediğini okumuştum fiyatı pahalı ama süper süper çıkarıyor dersende alırım yani :)

  YanıtlaSil
 5. loreal ürününü merak ediyordum yazı için teşekkür :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...