Pastel spring blush-on 15 (turuncu allık)

Pastelin yeni çıkan allıklarını çok merak ediyordum açıkcası ve sonunda alma fırsatım oldu. Buradaki alışverişimde birçok yeni ürünle beraber aldım kendisini. Aslında alır almazda merak ettiğimden dolayı kullandım. Ve gayet hoşuma gitti diyebilirim. Kabının inceliği, kapağındaki ve allığın üzerindeki desen çok cici. Aynalı olması da çok iyi. Ürün bittiği zaman ev yapımı bir aydınlatıcı yapılarak kullanılabilir. Ya da ayna olarak çantanızda taşınabilir güzellikte, az yer kaplayan şirin bir kutusu var.

Dış görünüşü şu şekilde

pastelin yeni allıkları
makyaj odammpastel allık
makyaj odamm

Numarası 15 ve çok tatlı bir bronz-şeftali tonlarda turuncu renge sahip.  Mat yapıda, kolay renk veren bir allık. İçerisinde çok hafif simleri var fakat sürünce belli bile etmiyor kendisini. Fiyatı o kadar komik ki, almamak ayıp olurdu açıkcası :) Yüzümde uzun süre gittiğini söyleyebilirim. Pastel gerçekten yenilenmiş ve bu çok memnun edici.

pastel allık turuncu
makyaj odamm

pastel allık
makyaj odamm

Pastel spring blush-on allık
makyaj odamm

Çok severek kullanacağım bir ürün oldu. Kısa zamanda tatile çıkacağım, çantama koyacaklarım arasında yerini aldı bile. Pastelin genelde ojelerinden çok alırdım fakat birkaç makyaj malzemesi dışında başka bir alışverişim olmamıştı uzun süredir. Oldukça uygun fiyatta başarılı ürünler çıkarıyor.


3 yorum:

  1. ne kadar cici bi kutusu var
    sırf görünüşü güzel diye onlarca ruj alan ben galiba artık allık pudra vs ye dadanacağım :))

    YanıtlaSil
  2. wow cok guzelmis, gule gule kullan. son bir kac yildir hep sedefliler modaydi ama bu sene gene matlara donuyoruz galiba.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...