Tchibo led ışıklı lip gloss

lip glosslarda genel olarak yapışma, etkisini çabuk kaybetme hissi vardır. Fırçaları dudakları gıdıklar, hatta serttir. Tchiboya kahve almaya girip lip gloss alacağım aklımın ucundan geçmezdi, görünce çok merak ettim ve aldım. Led ışığını ve yapısını merak ettim, denediğimde çok hoşuma gitti.

Kapağını açar açmaz ışığı yanıyor ve karanlıkta bile kolayca sürülebilecek biçimde net gösteriyor. Yapış yapış hissi yok, özellikle ışıklı olması çok hoş. Çok yeterli ve renkleri de çok cici. Lip glossları günlük olarak pek tercih etmiyorum ama şu yapışma durumları olmasa görüntü hoş oluyor.

Tchibonun makyaj ürünlerini beğendim gerçekten, ilerde belki başka ürünlerini de deneyebilirim. Sonuç olarak ben memnun kaldım, fırçası da sert değil, yumuşacık.

makyaj odamm

Fazla söze gerek yok ışığı neden bu kadar sevdiğimi görebilirsiniz. :)
makyaj odamm


9 yorum:

 1. ışıksız lip gloss'a hayır !!!

  YanıtlaSil
 2. Yabancı bir markaydı hangi markaydı bilmiyorum ışıklı aynalı bir ruj kullanmıştım çok hoş tu ayrıca dudak koruma özelliği de vardı rujun
  yalnız kapağını açınca değil tepesine basınca yanıyordu direk yanması hoş olmaz bence gündüz gündüz :) değil mi ama ayrıca öyle güzel koruma özelliği vardı ki ruju hediye eden insandan hiçbir hatıra kalmasın diye ruju bir arkadaşa verdim :) markasını hatırlamıyorum bu yüzden :( onu tavsiye edebilirdim çünkü çabuk etkisi kaybetmiyordu vede dudakları besleme özelliğini gerçekten hissediliyor olması süperdi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gündüzleri zaten aydınlık. Onun ışığı rahatsız etmez. Ben eksi olarak görmüyorum, çok sevdim :)

   Sil
 3. alessandronun var bu şekilde fener olarak işe yarıyor..

  YanıtlaSil
 4. alessandronunki var bende çok memnunum

  YanıtlaSil
 5. kapak tasarım gerçekten çok hoş :) benimde aklıma gelmez tchibo'dan kozmetik almak :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...