Watsons gratis alışverişi

Havalar o kadar sıcak ki, kendimi bugün dışarıya attım. Eksiklerimi ve merak ettiklerimi aldım, uzun zamandan sonra iyi geldi :) Kadıköye güneş batınca gidilmeli gerçekten ne de güzeldi hava.. Tek başıma alışveriş sonrasında oturup bir de kahve içtim, ilaç gibi geldi.. Bakalım ben neler almışım?

watsons
makyaj odamm
watsons gratis
makyaj odamm

Islak mendil, selpak, kulak çubuğu, makyaj temizleme mendili ve makyaj temizleme pamuğundan aldım, çok çabuk bitiyorlar maalesef. Makyaj temizleme mendilini ve ıslak mendili henüz hiç kullanmadım kullanıp bakacağım artık. Kulak çubukları özellikle göz makyajında çok işe yarıyor herhangi bir hata yaptığımda hemen kulak çubuğuyla saniyede düzeltiyorum.

gratis watsons
makyaj odamm

Maybellinenin gel eyelinerını daha önce de kullandım ve çok sevmiştim. Siyah rengini aldım tekrar. Yanında bir de eyeliner fırçası olması harika. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca pastelin yeni çıkan allıklarından aldım, ben de çok merak ediyorum. Bakacağız buna da bakalım :)
gratis, watsons
makyaj odamm
Pastelin allıklarının yakından görünümü bu şekilde. Kutuları çok şeker.

gratis watsons
makyaj odamm
Neutrogenanın reklamlarında sürekli görüyordum, visibly clear serisini çok merak etmiştim. Siyah noktalar konusunda çok iddialı. En sağdaki ürün de, sivilcelerin kızarıklık ve görünümünü yok edeceğini vaad ediyor.

gratis watsons
makyaj odamm

Son olarak gratise girdim ve merak ettiğim lumi magique fondöteni aldım, kontür işlemi için bahama mamayı aldım. Buradaki yazımda bahsetmiştim fakat dayanamadım aldım. Hazır uzun zamandır para biriktirmişim harca gitsin dedim :)) Alışveriş bu kadardı, güzel bir hava, güzel bir alışveriş..9 yorum:

 1. en sağdaki ürünle ilgili bir post rica ediyorum <3

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan canım,watsonsdan luminin testerına bende baktım bugün fondöten gibi değilde bb kremlerin yapısı gibi geldi çok akışkan güzel bir kapatıcı tadında sanki.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim :) testerını bende denerken aslında aklıma o geldi:)

   Sil
 3. İndirim alışverişi gibi olmuş :) Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
 4. Bende bu Lumi'yi çok merak ediyorum..:)
  Güle güle kullan Cansu'cum bende bahar gibi en sağdaki ürünün postunu merak ediyorum sivilceler konusunda gerçekten başarılı mı merak ettim..

  YanıtlaSil
 5. neutrogena bu seriyi denemek istiyorum sen bir dene :) bakalım vaadleri gerçek olursa paylaşırsan sevinirim biz de ona göre alalım..
  http://nypdsena.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan :) Lumi arkadaşımızın yazısını bekliyor herkes benim gibi.

  YanıtlaSil
 7. Bende neutrogenanın visibly clear ını aldım :) sivilce problemleri olanlarda işe yarıyo ancak bir süre sonra nedense aynı etkiyi artık cildimde göstermiyo :/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...