Yepyeni bir trend, çizgi film çantalar!

İnternette alışveriş sitelerini dolaşırken birinde bu cici şeylere rastladım. Kendileri 2 boyutluymuş. Gerçekten çok değişik, fiyatları 100-150 tl arasında gidip geliyor.Çizgi filme doğru yol alıyoruz. Yakında çizgi film bileklik, gözlük ve saatte çıkacaktır mutlaka :) Hatta çizgi film oje deseni var. Onuda yazımın sonunda göstereceğim:)

Çantalar hakkındaki yazı şu şekilde:

Klasik ve Sert Tasarımıyla Modern Görüntüyü Birleştirebilen 'Comic bag' 2 Boyutu ve Verdiği Mesajla Büyüler. Tablet, Kitap, Dergi, Gazete, Cep Telefonu Gibi İhtiyaçlarınızı Taşımak İçin Tasarlansa da Gizli Fermuarıyla Açılıp Genişler ve Başka Aksesuarlarınıza da Yer Açar. Kalın Çizgileri ve Mat Renkleriyle Çizgi Filmden Çıkmış Sıradışı Bir Görüntü Verir. Kendine 'Bu Gerçek mi?' Dedirtir.

Ürün 2 Boyutlu(2D)'dur.


İşte çantalar!
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm
makyaj odamm

Gelelim animasyon, çizgi film karakterlerindeki ojeleri gerçek tırnaklara taşımaya :)) Videolu anlatımla nasıl kolay olduğunu farkedeceksiniz.

makyaj odamm
4 yorum:

 1. Çok güzelmiş tatlım paylaşım için teşekkürler yapabilirim belki bir iki tırnağıma ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim :) Ben de yakın zamanda deneyeceğim.

   Sil
 2. ben sondan 2. bavul gibi olandan aldım, gerçekten 2d duruyor çok tatlı :) ebayde 15 dolara falan aynıları satılıyor, çinliler yapmış hemen :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...