Flormar Matte M09 pembe oje

Flormarın bu mat ve neon pembe ojesini pek bir severek almıştım. İlk sürüşümde birşey yaşamadım soyulma gibi sanırım aynı gün sildiğimden dolayı yaşamadım. Tırnak uçlarından soyulmaya başladı ikinci sürüşümde ve güneşe maruz kalmamasına rağmen macun gibi bir kıvam aldı zor sürülmeye başladı. Rengi güzel hoş ama kalıcılığı, yapısı berbat. Diğer renklerini henüz kullanmadım. Bendeki ojemi bozuk çıktı yoksa pembede yaşadığım şeyi diğer renklerinde de yaşar mıyım bilmiyorum. Çabuk soyulma durumunu golden rose mat ojelerinde de yaşamıştım. İlk gün sürdüğüm bu flormarın pembe ojesinde umutlanmıştım fakat olmadı. Aldığım diğer renklerini buradan görebilirsiniz. Bu arada mat ojelerin kaderimi bu bilmiyorum çoğu mat ojeler çabuk soyuluyorlar.
flormar oje
makyaj odamm

Hoşçakal Flormar Matte M09 seni uğurluyoruz.. :)


6 yorum:

 1. Bende Golden Rose'un mat kirmizi ojeei var memnunum ondan bide o seriye bakmadiysan bak memnun kalirsin bence :)

  YanıtlaSil
 2. Bende mat ojelerde fırça izi sorunu gördüm. :( beğenmedim bende :(

  YanıtlaSil
 3. Flormar'ın koyu kırmızı mat ojesini yeni çıktığında almıştım. Hala ilk günkü gibi duruyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bak onu daha denemedim :) açmadım yani bakalım.

   Sil
 4. Golden Rose'un Mat serisinden 01 numara bu renkle aynı ve yaklaşık 1 yıldır duruyor yapısında hiç bir değişiklik olmadı. Denemeni isterim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. beyazın numarası değilmi. Onu sürmeyi düşünüyordum bende. Umarım düşündüğüm gibi pembede böyle birşeyle karşılaşmışımdır sadece.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...