Bioderma sensibio h2o

bioderma makyajodamm
makyajodamm

Bioderma sensibio h2o
makyajodamm
Kendisiyle biraz geç tanıştım, bir alana bir bedava kampanyası hazır devam ederken tatile gitmeden önce aldım. Şuan düzenli olarak kullanmaktayım. Oldukça çok gidecek bir ürüne benziyor, aynı zamanda çok işlevi var. Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen makyaj temizleyici ve yatıştırıcı bir ürün olarak geçiyor. Makyajınızı temizledikten sonra yüzünüzü yıkamadan, tonik niyetine de kullanabileceğimiz bir ürün olsa da ben yıkamadan rahat edemiyorum maalesef. Tonik demişken, hassas ciltlere doktorların da bu ürünü tonik olarak önerdiğini duydum.

 Suya dayanıklı makyajı dahi çıkardığı söyleniyordu, ben bu konuda yeterli bulmadım, ama normal makyajı iyi çıkardığını söyleyebilirim. Kokusuna gelecek olursak, biraz gazlı bez kokusunu andırsa da rahatsız edecek kadar buram buram bir koku yok. Su kıvamında bir ürün. Cildimde fazla sivilce sorunum olmuyor, özel günlerimde çıkıyor onun için neutrogenanın sivilce jelini kullanıyorum. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz. Ama şöyle de birşey var ki, yanaklarımda kızarıklık söz konusu. Biodermayı kullandığımdan beri sanki biraz azaldı. Dediğim gibi özel günlerde çıkan sivilcelerim neredeyse en fazla ikiye indi diyebilirim. Önce göz makyajımı temizliyorum, ardından yüzümü siliyorum bu ürünle ve sonra temizleyici jelle yıkıyorum. Makyaj yapmadığım günlerde ise yine de tonik gibi biodermayı kullanıyorum çünkü kendimi onu sürünce daha temizlenmiş hissediyorum. Sokağa çıktığınızda yüzünüz ne kadar temizlesenizde eve döndüğünüzde mutlaka kirlenmiş olacaktır. Cilt tozları da emiyor resmen. Ve biodermayla sildiğimde yüzümü daha önce temizlememe rağmen kiri pamukta görebiliyorum.  Eğer cildiniz fazla yağlıysa aynı zamanda bu yağ oranını dengeliyor diyebilirim. Özellikle bu yaz aylarında benim t bölgemde yağlanma oluyor, çok iyi geldi. Hem makyaj temizleyici, hem tonik, hem de yağ dengeleyici mucizevi bir ürün bence. Biterse ki kolay biteceğini sanmıyorum, tekrar alabilirim. Oldukça memnun kaldım. Biodermayla makyaj temizleme videosu da koydum, izleyebilirsiniz.
4 yorum:

 1. Çok sevilesi bir ürün her eve lazım hesabı :P

  YanıtlaSil
 2. Çok güzeş bir ürün bence de ama dün bitti tester boyu. Turuncukasa'da bir alana bir bedava kampanyası var oradan almayı düşünüyotum:) ♥

  YanıtlaSil
 3. İyi bir fikir verdin arkadaşım bende kampanyada görürsem alayım..
  Bu arada o kız o pamuğu gözünden hiç çekmeyecek sandım ya :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...