Blinc rimel (amplified)

Blinc rimel, normal rimellerden farklı olarak içerisinde minik minik tüpler barındırıyor ve bu tüpler anında yapışıp dağılıyor, kirpiklerime sürdüğüm zaman hacim veriyor. Benim için hacim daha ön planda, çünkü seyrek kirpiklerim var.


Normal rimelleri sürdüğüm zaman kuruduktan sonra bir daha üzerinden geçmek zor oluyor, kaskatı kesiliyorlar ve sürmeyi becersem bile birbirlerine yapışıp inanılmaz ağırlık hissi veriyorlar. Bu sebeple, blinc rimeli beğenme nedenlerimden biri de istediğim kadar sürebiliyor olmam. Elbette ilk önce sürerken ıslaklık geliyor önce ama kuruyor, ve kuruduktan sonra da rahatça üzerinden istediğim kadar kat geçebiliyorum. Sırrı içeriğindeki tüplerde, çünkü kirpikler kendini kaybetmeden, gayet normal şekil alıyor ve sertleşmiyor.


Bir diğer özelliği ise makyaj çıkarıcılara dahi gerek kalmadan çıkarabiliyorum. Nasıl mı? Sadece biraz ılık su ile kirpiklerimi iki parmağımın arasına alarak hafif bir baskı uyguluyorum ve elime dağılmış ve birbirine girmiş tüpler geliyor, sanki eriyorlar hiç bir şekilde kirpiklerimde zarar görmüyor. Tamamen çıkıyor, zahmetsiz. Ayrıca fırçası da bir harika! kirpikleri çok iyi tarıyor, ve rimel zamanla dökülme, iz yapmıyor.


makyajodamm


Tamda resimde gördüğünüz gibi, parmağıma biraz boca edip ovaladım, bu şekli alıyorlar. Suyla beraber tamamen çıkıyorlar ve iz miz kalmıyor dediğim gibi. Güzel bir rimel, bendeki rengi her zamanki tercihim siyah tabi. 


makyajodamm



1 yorum:

  1. Blogunuzu yeni keşfettim. Ben de kullanıyorum,aynen söylediğiniz gibi ben de çok memnunum.. Paylaşımınız için teşekkürler..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...