Loreal Volume Million Lashes Extra Black maskara

makyajodamm

Tatile gelirken bunu da mutlaka almalıyım diye düşünerek çantama attığım bir rimel. Fırçası ve uygulanışı gayet güzel, ama baya ıslak bir yapısı var ve hemen bulaşabiliyor uygularken, kulak çubuğu yardımıyla temizliyorum sürdükten sonra. Kirpiklere dolgunluk ve  uzunluk veriyor, bu yüzden memnunum kendisinden. Üst üste sürüldüğünde güzel olmuyor, kirpiklerim birbirine yapışıyor tam kararında sürmek gerek.

makyajodamm

Eyeliner kullanmadan rimel sürmeyi hiç sevmiyorum, İlla olacak o gözlerimde nedense böyle daha çok seviyorum. Ama tabi göz üstünde eyeliner varken, rimelin kirpikleri uzattığı pek belli olmuyor. Sadece bu rimeli sürdüğümde ise gayet hoş görünüyor kirpiklerim. Sırf dolgunlaşıp uzun gösterdiği için birkaç kez eyeliner sürmeden kullanmışlığım vardır :) Fırçanın ucunu dik tutarak göz pınarıma yakın olan kirpiklerimi kolayca boyayabiliyorum. Pek sevdim kendisini.

4 yorum:

 1. Güzel bir maskara.
  Bu arada ben de eyeliner'sız çıkamayanlardanım:)

  YanıtlaSil
 2. volume milliom benim tek vazgeçilmez maskaram :D

  YanıtlaSil
 3. İndirimden almayı düşünüyordum ama tatile geldiğim şehirde watsons yok ne yazık ki:/ bir dahaki sefere diyorum. Güle güle kullan:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...