Neutrogena visibly clear hızlı etkili sivilce jeli

 Buradaki alışverişimde edindiğim, bir süre deneyip sonra yorum yapmak için biraz beklettiğim bir yazıyı şuan yazıyorum. Ürünün önce kendisini görelim:

neutrogena
makyaj odamm
Açıklama kısmında jeli sivilceli bölgeye sürdüğünüzde 4 saat sonra kızarıklığı cilde zarar vermeden geçirdiği, büyük sivilcelerin söndüğü ve tıkanmış gözeneklerin açıldığı yazıyor.

sivilce jeli
makyaj odamm
neutrogena sivilce jeli
makyaj odamm
İçindekiler kısmını merak edenler için.

neutrogena visibly clear
makyaj odamm
neutrogena visibly clear
makyaj odamm
neutrogena
makyaj odamm

Ürün hakkındaki düşüncelerime gelecek olursak; büyük bir beklentim yoktu. Sonuçta her üründe vaad edilen şeyler maalesef çoğu zaman olmuyor. Jel biraz su gibi akacak cinsten. Malum dönemlerde sivilce sıkıntım hala olur özellikle o dönemde denedim, çıkan sivilce yanak kısmımda gayet büyük ve kırmızı şekilde bana göz kırpıyordu. Jeli ilk sürdüğümde üşenmeden saat tuttum ve 3 saat sonra sivilcenin kızarıklığının geçtiğini gördüm. Diğer bir saatte de indiğini farkettim. Baş belası sivilce ve kızarıklığı geçirmesi benim için gayet yeterli :) 

Benden geçerli not aldı diyebilirim kendisi için. Üstelik sadece sivilceler için kullanılması bakımından küçük görünen kabı oldukça fazla gideceğe benziyor. Tatil günlerimde de bloğumu aksatmamaya çalışıyorum arkadaşlar.Sevgiyle kalın, güneşte fazla kalmayın :)


8 yorum:

 1. sivilce kurutması süper olmuş ama alıp deneyeceğim bir ürün değil..

  YanıtlaSil
 2. bu ürün tanıtımı da faydalı oldu bence dilerim bende en kısa zamanda alıp memnun kalırım :))

  YanıtlaSil
 3. bende hiçbir faydası olmadı daha kötü oldu

  YanıtlaSil
 4. Yağlı ciltlerde sonuç nasil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim cildim aşırı derecede çok yağlı bu ürünü bende kullandım bir hafta kadar sivilceler hiç kalmadı denilecek kadar az kaldı ürün küçük olduğu için bitti bende tekrar getittirdim inan buna deyiyor.

   Sil
  2. benim cildim aşırı yağlı bu ürünü bir hafta kadar kullandım sivilcelerimi yok denilecek kadar azalttı.ürün küçük olduğu için bitti bende tekrar geittirdim.inan buna deyiyor.

   Sil
 5. Merhaba bu ürünü şu an kullanıyorum yaklaşık 1 hafta oldu alalı hassas bir cildim var aslında çok sivilcem yok fakat kızarıklıklarım var ve gerçekten sorunuma çözüm oldu ama sanırım ürünü daha az cildime sürmem gerekiyormuş fazla sürdüğüm için cildim gerilmeye ve tahriş olmaya başladı ama eğer uygun bir şekilde kullanırsanız cildiniz için kısa bir sürede çözüme ulaşabilirsiniz :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...