Saç maskesi ve şampuan alışverişi

Bugün en sevdiğim saç maskelerinden biri olan Elseve'i ve Biobis isimli bu saç dökülmesine karşı olan şampuanı aldım. Hiç denememiştim kendisini görünce merak ettim. Elseve yıpranma karşıtı saç maskesine olan hayranlığımı, bittikçe aldığımı sürekli dile getiriyorum. Saçlarım biraz dökülüyorlar hala.. Pek bir umutla almadım bu şampuanı ama yeni gördüğüm için denemek istedim. Bitirdiğim zaman kendisi hakkında görüşlerimi yazacağım. Kokusu baya hoş geldi bana. Etkisi bilinmiyor henüz :)

şampuan
makyajodamm

4 yorum:

 1. iyi günlerde kullan.bizim buralarda yani (Azerice) yeni alinan bir sheye "mübarekdi" deniyor.Mübarekdi canim.Elsevei haftada kaç kere kullaniyorsun acaba? Ben de aldim henuz kullanmadim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) elsevei haftada 2 bazen 4 kez kullaıyorum normal bir saç kremi gibi neredeyse. Çok iyi geliyor

   Sil
 2. dene canım bekliyorum ben bioblass'ın dökülme karşıtı sıvı saç kremini aldım ama galiba şampuanınıda almalıydım çünkü bende elseve şampuana karşı bağımlılık var :) vazgeçemedim yine aldım diğerine elim gitmedi ayrıca bende elseve maskeleri çok seviyorum en çok kırmızı ve pembesini sarıyı denemedim bakalım bitince de onu alırım memnunsan

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...