Bitenler #6


makyajodamm

I love serisinin strawberries & milkshake isimli duş jelini sonunda bitirebildim. Kokusu çok hoştu, sevdim ama bir zamandan sonra biraz baydı diyebilirim. Bitsin diye öncelik tanıdım. Çok fazla temizlik hissi uyandırmasa da, güzeldi.

Neutrogena visibly clear siyah nokta temizleyici tonik: Benim yüzümü yaktı. Kokusu ağır, beğenmedim ne yazıkki. Bir başkasına vermeyi düşünüyorum. Benim cildime uymadı.

Wynn asetonsuz çilek aromalı oje çıkarıcı: Bitirdim, fena değildi. Hafif bir çilek kokusu var fakat performansı eh işte dedirtiyor. Ben tekrar Betty Boop'un oje çıkarıcısını aldım. Ondan daha fazla memnun kalmıştım.

Bebak acıbadem sütlü makyaj temizleme mendili: Kokusu çok güzel, severek kullandım.


4 yorum:

 1. bebak almadım henüz merak ediyorum..
  Güle güle gitsinler :))

  YanıtlaSil
 2. Ben bu makyaj temizleme mendilinden hiç memnun kalmamıştım :/ Çok kuru ve sert gelmişti bana. I love'ın aynı kokusunun scrub'ı var bende. Tabi scrub daha az kullandıldığı için beni henüz baymadı :D bitirdiklerinin daha güzelleri senin olsun canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana çok kuru gelmedi ama çok da ıslak değildi :) Kokusunu sevdim özellikle. :) şimdi palmolive çilekli duş jelini kullanıyorum bakalım:)

   Sil
 3. Bebak'ı herkes pek bir öneriyor, benim de deneme vaktim geldi sanırım :) Çok güzel bir yazı olmuş canım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...