Duo adhesive takma kirpik yapıştırıcı

takma kirpik yapıştırıcısı
makyajodamm

Methinden dolayı büyük boyunu tercih edip aldığım, süper ötesi bir kirpik yapıştırıcısı. Özellikle günlük kirpiklerden kullanmak istediğimde bu ürünle tüm gün bozulmadan gönül rahatlığıyla günü bitiriyorum. Çok kolay bir sürümü var ve fazla dayanıyor. Bu yüzden sanırım daha fazla takma kirpik kullanacağım :) Ürünü çok sevdim. 

Rengi beyaz yapıda, kirpiğe sürüp biraz bekledikten sonra taktığınızda o beyaz görüntü şeffaflaşıyor ve hiçbir şekilde belli olmuyor. Bu da ayrı bir artı. Hem kalıcılığı, hem kendini belli etmemesi yönünden bayıldığım bir ürün oldu kendisi. 

Özel günlerde hiç korkmadan takma kirpiklerimi takabileceğim bir yardımcım oldu. Takma kirpiklerle beraber içinden çıkan yapıştırıcıların ne kadar kötü olduğunu söylememe sanırım gerek yoktur. Oldukça kötü sonuçlar veriyorlar. Güzel bir kirpik yapıştırıcısı arıyorsanız, size bu ürünü kesinlikle öneririm.


4 yorum:

 1. Cok sevilen bir urun keske Turkiye'de bulabilsek. Bu arada bu urun tıpta kullanilan bir yapistirici oldugu icin digerlerine gore saglikliymis. Gratisten aldigim bir yapistirici var o da cok dayanikli az birsey yeterli oluyor. Ancak cikartirken canim yaniyor diyebilirim. Belki islatmadigim icindir. Cikarmasi kolay oluyor mu bu urunu kullandiginiz kirpigi?

  YanıtlaSil
 2. Ben gittigidiyordan almıştım. Çıkarması gayet kolay oluyor

  YanıtlaSil
 3. duo yu severek kullanıyorum iyi markadır

  YanıtlaSil
 4. duo www.kozmetiksite.com da satılıyor 3 yıldır

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...