Elseve yıpranma karşıtı onarıcı sıvı saç kremi (bitti)

sıvı saç kremi
makyajodamm

elseve saç kremi
makyajodamm

Bu ürünü bayılarak kullanmasam da, saçımı açmaya yaramıyor değil. Saçlarımı sıvı krem olmadan açmam epey zor oluyor. Onun dışında yıpranmış saçlarıma iyi geldiğini söyleyemem, normal bir performansı vardı. Ve sanki çabuk yağlandırıyordu saçlarımı. 

Bu sarı serinin saç maskesini çok beğeniyordum, artık ondan da sıkıldım açıkcası. Uzun zamandır kullandığımdan sanırım :)) Yeni şeyler denemem gerek, Bu ürün yerine gliss in pembe renkli spreyini daha çok sevdim diyebilirim. 

Saçlarım denizden, havuz ve bol güneşten yıprandı, üstelik 22 yaşımda olmama rağmen epey beyazlarım çıkmaya başladı, önceden bu kadar değildi. Yıprandığından dolayı boyatmaya korkar oldum. Ama yapacak da bir şey yok, o bembeyaz görüntüyü kabullenemiyorum. 

Sonuç olarak, yıpranmış saçlarımı onarmasa da, dediğim gibi saç açma işlemini iyi görüyordu, bir daha alır mıyım bilmem, başka ürünler deneyeceğim.


2 yorum:

  1. Benim saçlarım kolay kolay yıpranmaz ama bu ürünü kullandığımda ertesi gün yağlanıyordu bitmeden çöpe gitmişti malesef :/

    YanıtlaSil
  2. Ben şuan pembesini kullanıyorum. Yarıladım ürünü. Ancak kullanmayı bıraktığım gün saçımın daha da sertleştiğini hissettim... Saçımın dolaşma vs gibi bir sorunu yok ancak kırılmadan daha rahat taramak için almıştım. Bir de bunu aldım ancak henüz kullanmadım. Saçlarım inanılmaz kuru inşallah benim saçımı da yağlandırır ne kadar sevinirim anlatamam :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...