Flormar illuminating primer ( sonunda bitti )

makyajodamm

Başlıkta da yazdığım gibi sonunda bitti. Tatile gelirken bitirmek için yanıma almıştım, burada da beğenmediğimi söylemiştim. Evet evet baya bir önce almıştım ama kullanmak için elim gitmiyordu açıkcası. Yine katılıyorum yazıma, su gibi. Bitirdiğime nasıl memnun kaldım anlatamam, makyaj bazı benim için çok önem taşımaya başladı, çünkü özellikle yaz aylarında bilindiği üzere makyaj pek durmuyor yüzde. Makyaj bazı, yüzü makyaja hazırlamak için olsa da bu üründe beğendiğim hiç bir yönü olmadı. Aksine su gibi, sürünce kolay emilmeyen bir yapısı var. Zaten kendisi vıcık vıcık yapıyor diyebilirim. Şu aralar makyaj bazı konusunda arayıştayım. Essencenin primerını aydınlatıcı olarak kullananlar daha çok. Ondan da vazgeçtim bu yüzden ben çok parlaklık versin istemiyorum, yani okuduğum çoğu yerde baz olarak iyi olmadığını gördüm. The balmın primerı nasıl şu an aklım onda. Eğer kullananlar varsa yorum yazabilirler mi? Gerçekten severek kullanabileceğim bir baz istiyorum.


9 yorum:

 1. Bu bazı anneme almıştım. Ordan birkaç kere kullandım ve bende nefret ettim. Çok sıvı hiçbir etkisi yok bence. Buara the balm'ın bazı bir fena kokuyor canım,kokuya çok önem vermiyorsan ben dene derim işe yarıyor. Bir de loreal'in studio secrets bazıda çok güzel hatta drugstore olarak en iyi baz bence. Öptüm :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadi ya :/ kötü mü kokuyor ki o kadar ? Gratise uğradığımda bakacağım mutlaka canım. Lorealin bazına da bakarım sağol önerin için :)

   Sil
 2. ben kullanıyorum the balmı ve çok memnunum kolayca emiliyor ve yüzü makyaja hazırlıyor tavsiye ederim indirimdeyken kaçırma bence :)

  YanıtlaSil
 3. Lorealin studio secrets bazı da çok yoğunmuş, yine memnun kalmamışlar bloglarda yahu. ben ne yapsam ne etsem ki :)) gratise gideceğim yakında, the balma bir bakıyım bari

  YanıtlaSil
 4. Bu bazı ben de kullanıyorum, bitsin diye sabırsızlanıyorum. Hiç sevmedim ama çöpe atmak da istemedim.
  Üstelik pompası da bozuldu, çok zor oluyor kullanımı.
  Ben geçen gün gratis indiriminden the balm primer aldım, ilk izlenimlerime göre güzel. Ayrıca üstteki yorumda okudum da, ben kötü bir kokuyla karşılaşmadım

  YanıtlaSil
 5. demek ki ne yapıyoruz biz almıyoruz :)) gözün aydın canım benimde ihtiyaç listemde bir baz olduğu için bunu okuduğum iyi oldu..:))

  YanıtlaSil
 6. Ben Balmın Primerını bitirmek üzereyim. T bölgem inanılmaz yağlıdır ama kesinlikle matlık veren ve makyajı sabitleyn bir ürün. Ben onun sayesinde bu yaz hiç sıkıntı yaşamadım :) Öneririm yani :)
  http://insaatcininmakyajlaimtihani.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...