Konuğum var ! : Zeynep'in Maybelline rocket rimel yorumları

Bloğumda ilk kez bir konuk ağırlıyorum, bu çok hoş bir duyguymuş, bundan sonra da yapmak istiyorum tekrar tekrar. Bana konuk olduğu için yildirimzuzu taze blog sahibesine teşekkürler! :) Bakalım neler söylemiş:

Merhaba Arkadaşlar,

Makyaj odamı sizler gibi bende beğeni ve ilgiyle takip ediyorum. Bana bu fırsatı tanıdığı için Cansu Selin Selman'a çok teşekkür ederim. Umarım yazımı beğenirsiniz . Ben Zeynep . yildirimzuzu.blogspot.com benim adresim bloğumu görmeye sizleri de beklerim


          Kusursuz bir makyajın son imzası gözlerdir. Gözlerimizi vurgulamak için ise kirpiklerimizin en güzel şekilde görünmesi gerekmektedir. Bugüne kadar denediğim rimellerin hiç birinde istediğim performansı bulamadım. Benim bir rimelden beklentilerim; hacim, dolgunluk ve kirpiklerimi uzatması. Tabii bunların hepsini kirpiklerimi birbirine yapıştırmadan yapması gerekiyor. Aradığım rimeli ben buldum. MAYBELLINE THE ROCKET VOLUM EXPRESS.

          Artık kirpiklerim ağırlaşmadan hem hacimli, hem uzun hem de daha vurgulu. Göz makyajı yapmadan sadece rimelle bile makyajımı tamamlayabiliyorum. Diğer kullandığım rimelleri ya iki kat kullanıyordum ya da üzerinden başka bir rimelle sabitlemek zorunda kalıyordum ama bu rimelle hiç birine gerek kalmadı. Rimelin dolgun bir fırçası var. Bu sayede tek kat sürdüğüm de bile istediğim sonucu alabiliyorum. Rimeli kullanırken tek seferde gözlerim istediğim gibi şekil alıyor. Defalarca fırçaya rimel almak zorunda kalmadığım için baya da bereketli bir ürün. Suya dayanıklı havuzda, denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.         Aslında ben bu rimeli inanılmaz tereddütlerle almıştım. Fiyatı çok uygundu acaba istediğim sonucu alabilir miyim diye epey endişelenmiştim. Ama tüm sorular ilk kullanmaya başladığımda silindi. Artık benim favori rimelimdir Maybellıne The Rocket Volum Express. Kolay kolay değiştirmem artık rimelimi…

           Eğer sizlerde bir rimelden benim istediklerimi istiyorsanız bence bir deneyin derim. Memnun kalacağınız şüphesiz. Ben kullandım ve çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Rimelle ilgili sorularınız ve bloğuma bir göz atmanız için adresim www.yildirimzuzu.blogspot.com .

          Şimdilik esen kalın… Zeynep Yıldırım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...