Mim #3 Sorular ve Cevaplar

Pek sevgili pamuk şeker arkadaşım beni mimlemiş. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Soru cevap şeklinde bir mim olmuş bu defa.. O zaman başlayalım..

1-Hayatınızda mucize olarak nitelendirdiğiniz bir olay yaşadınız mı? 

Hayat aslında mucizelerle dolu. Ama en büyük mucizem iki kez teyze olmayı tatmaktı..

 2-Almayı düşünüpte alamadığınız ne var? 

Tablet arayışı içerisindeyim. Ama kararsızlığımdan dolayı aylardır alamadığım doğrudur :)

3-Kıyafet konusunda takıntılarınız var mı? 

Marka takıntım yoktur. Beğendiğim her şeyi almaktan yanayım. Herkesin dışarıda tek tip giyinmesinden hoşlanmam. Pamuk şeker gibi ben de geyikli taytı hiç sevmem. Uzun etek hiç giymedim, tarzım değildir. Genellikle spor giyinmeyi tercih ederim, rahatıma düşkünümdür. Biraz da bol bluzler tercihimdir.

 4-Nefret ettiğiniz huylar ve ya insanlar? 

Hiç şüphesiz yalan, belirsizlik ve söylediğinin arkasında durmayan insanlardan nefret ederim. Biri için başka bir şey söylerken diğer bir gün ona canım ciğerim diye hitap eden kalitesiz insanlardan ayrıca nefret ederim.

5-Sizi en net tanımlayan kelime? 

Bu baya bir zor soru. Ama sanırım beni en iyi tanımlayan kelime sıcak kanlı olur. Oldukça sıcak kanlı, dostluğu seven, insanlarla muhabbet ederken mutlu olan ve dinlerken keyif alan bir kişiliğim var.

6-Hayata yeniden gelme şansınız olsa hangi ülkede doğardınız?

Hiç bunu düşünmedim... Ailem yanımda olsun da, nerede doğarsam doğayım :)

7-Tek başına bir insan keyiflenmek için ne yapabilir? 

Film izler, kahve içer müzik dinler, yemek yapar.. Benim yaptıklarım genellikle bunlar. Bazen de kitap okurum ya da tek başıma dışarıya çıkıp gezerim.

8-Nikah masasında evleneceğiniz kişiden "Hayır!!!" cevabı alırsanız ne yaparsınız? 

Yutkunurdum, gözlerim dolardı, sonra topuklu ayakkabımı kafasına geçirip ordan koşarak uzaklaşırdım sanırım. Ama sonrası onun için kötü olurdu :)

9-İnsan kaderini mi yaşar,kaderini mi yazar? 

Bu çok ince bir çizgi aslında. İnsan kaderini elbette yaşar fakat bizim kaderimiz nasıl olsa yaşayalım ne varsa kaderden diyerek oturmakla da olmuyor. Sadece bir takım şeylere yön verebiliyoruz.

10-Aklınıza gelen ilk ingilizce kelime? 

Owl tabi ki.. Hergün olduğu gibi mutlaka baykuşların yeni fotoğraflarını bulabilecek miyim diye deli gibi dolaşırım internette. Beni çok iyi anlatan bu sevimli kahve sever baykuşu da bu yazıyı yazmadan 5 dakika önce bularak facebookta kapak resmim yapmıştım :))

makyajodammEvet, mim bu kadardı. Bazı sorular bana hitap etmiyordu ama, yine de keyifliydi. Sonuçta baykuşla ilgili bir soru da geldi. Kahvemi yudumlarken yazmış bulundum. Değmeyin keyfime :)

Benim mimlediğim kişiler ise;


Sevgiyle kalın !4 yorum:

 1. Topuklu ayakkabıyı kafasına geçirmek mi :D bu çok iyi bir fikirmiş :D teşekkürler canım cevapladığın için

  YanıtlaSil
 2. madde 4u yasiyorum bu ara en cok o dikkatimo cekti :)) buna dair post bile dusunuyorum biliyorsun canim dun arkasindan laf edilenle bugin canim cicim olmak :))) baykuslari pek sevmeme ragmen hatta korkmama ragmen bazi baykuslarini seviyorum izellikle bu kahbe iceni mimlenmisim tesekkur ederim..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biliyorum canım. o maddeyi doldur dilediğin gibi işte hem :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...