Essence Me & My Ice Cream allık

Essence'nin Me & My Ice Cream koleksiyonundan olan bu krem allığını çok aramıştım. Hatta bir gratis şubesinde görevliye kalmadı mı diye sordum, diğer tarafa bakınca kafamı çevirdim ben de. Diğer görevli yok de diyor, kaş göz işareti yapıyordu. Belli ki kendine ayırtmıştı. Çok sinir edici bir durum. Neyse, daha sonra başka bir şubeye gittim ve sonunda tek kalan bu krem allığa kavuşmuş oldum. Çok merak ediyordum. Ve kullandım. Bakalım nasılmış?


essence krem allık
makyajodamm


Tamamen krem gibi değil, krem - pudra gibi, çok kolay alınıyor ve çok güzel dağılıyor. Mat değil, ışıltılı bir yapısı var. Çok çok küçük simler barındırıyor içerisinde. Fakat yanağa sürüldüğünde çok bariz belli etmiyor kendini. Hafif bir ışıltı veriyor. Harika dağılıyor, kolayca uygulayabiliyorum. Ve kalıcı. Yani aradığıma değen bir ürün oldu. Allığa parmağımı götürdüğümde pofuduk bir his oluyor içeri göçecek gibi, yumuşacık :) Rengini de çabuk veriyor. Gayet memnun kaldım. Krem allıkların uygulanmasının zor olduğunu sanıyordum. Öyle değilmiş gerçekten büyük kolaylık oldu Essence ile.


essence me my ice cream
makyajodamm


Flaşsız rengi bu şekilde:


essence allık
makyajodamm


Flaşlı hali ise bu şekilde:


essence krem allığı
makyajodamm


Numarası 01 ice bomb


essence koleksiyon allık
makyajodamm


Ben bu sevimli minik allığı çok sevdim. Makyajlarımda sık kullanmaya başladım. İyi ki aramışım ve bulmuşum keşke stok yapabilseydim.


2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...