Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi

Kalyonun sevdiğim ürünlerinden biri. Özellikle tırnak eti için çok güzel bir ürün diyebilirim. Fırçası inanılmaz yumuşak kayıp gidiyor, içinde beyaz ve siyah tanecikler var, tırnak ve tırnak etlerime uygulayıp güzelce 1 dakika kadar masaj yapıyorum. 


kalyon
makyajodamm


İşlem bittikten sonra ise ellerimi yıkıyorum ve tırnak etlerim yumuşamış oluyor, daha sağlıklı görünüyor. Hatta tamamen elim için de kullandım, kahve peelingi gibi yumuşacık yaptı. Çok sevdim :) Eğer tırnak etleriniz sertleşmişse ve manikürden bir süre geçtikten sonra tırnak etleriniz çıkmaya başlamışsa, bu ürünü uygulayarak hem yumuşatıp hem de daha bakımlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz ellerinizi. Küçük gibi duruyor şişesi fakat ufak bir miktar almanız yetiyor.kalyon tırnak eti peelingi
makyajodamm


7 yorum:

 1. bende alıpda kullanamadığım peelinglerimi bu amaç için kullanıyorum sert kıllı bir fırça yardımıyla uyguluyorum yaklaşık 1 dk fırçalıyorum o da çok etkili bir yöntem:)

  YanıtlaSil
 2. Denemek istediğim bir üründü, muhakkak bakacağım. Çok güzel bir yazı olmuş canım

  YanıtlaSil
 3. başka bi blogda daha görmüştüm yorumlar hep güzel en kısa zamanda edinmeliyim güzel bi post olmuş eline sağlık canım :)

  YanıtlaSil
 4. guzel bir ürünmüş:) iyi gunlerde kullan

  YanıtlaSil
 5. bana da bakım lazım ama etlerimden çok tırnaklarıma :( güle güle kullan canım..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...