Benri Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diski

Benri pamuklarıyla aşk yaşadığım doğrudur. Çok seviyorum ve indirim zamanı bulamayınca üzülsem de, son gün bulduğum için aşırı bir mutluluk yaşamıştım :) 


benri peeling etkili pamuk
makyajodamm

peeling
makyajodamm


Peeling etkili makyaj temizleme diskini gördüğümde çok dikkatimi çekmişti ve tabiki hemen almıştım. Diskin bir yanında  peeling görevi gören mavi küçük tanecikler varken, diğer yanı ise normal pamuk. İki şekilde kullanım sağlıyor. Cildimi temizledikten sonra toniğimi bu pamukla uyguluyorum, bazen bioderma sensibio h2o ile uyguluyorum. Peeling kan dolaşımını da hızlanırdığı için daha sağlıklı ve güzel bir görüntü yaratıyor pratik bir yöntem olmuş bu diskler. 


Hem yüzünüzü temizliyor hem peeling yapmış oluyorsunuz. Biraz sert yapıda haliyle fakat çok bastırmadan uygulamak gerekiyor. Hızma kullanan biri olduğumdan hızmanın etrafı çabuk kabuk tutuyor burnum pul pul oluyor ama nazik hareketlerle bu diskleri kullandığımda o görüntünün kaybolduğunu görebiliyorum. 

6 yorum:

  1. Canım güle güle kullan ben bunu Johnson's Face Care daily essentials gentle eye make-up removal pads gibi nemli bir pamuk sanıyordum ne alaka sie peeling etkili diyor ya herbişeyi kendi içinde var sanıyorum toniksiz kendinden peelingli temizleyen bişey gibi hayal etmişim hahaha :))

    YanıtlaSil
  2. Yabancı youtubelarda buna benzer tırtıklı yüzeyli pamuklar görmüştüm benrinin böyle bir pamuğundan haberim yoktu. Bilgilendirdiğin için teşekkürlerrr :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...