Maybelline Color Sensational Rujlar Chic Plum & Coral Tonic

Yapılarına ve renklerine aşık olduğum bu rujları aldığımdan beri kullanıyorum. Evde bile rujla gezer oldum. Bu aralar çok ruj takıntısı oluştu bende. Zaten seviyordum ama, sanki daha bir hoşuma gitmeye başladı. Hatta çoğu zaman simsiyah çektiğim eyelinerı artık sadece gözümün üst kısmına uygulayıp rujları ön plana çıkarıyorum.

Maybelline Color Sensational serisini bayram indirimi alışverişimden edinmiştim. Her zamanki gibi alarmları sökerken çizdim, iz kaldı vs. bu güzelim kapakları elden geçirmek lazım.

Dış görüntüsü ve rujların kendisi ha-ri-ka. Bayıldım yapılarına, kremsi ve çok kolay sürülüyorlar. Üstelik gün içinde sadece iki kez tazeliyorum. Özellikle Coral Tonic rengine vurulmuştum. Ondan çok memnun kalınca başka bir rujunu da edindim serinin. 


maybelline 330 chic plum
makyajodammİndirim zamanı pek fazla seçenek kalmamıştı, ama ikisini de çok beğendim. Hatta Chic Plum isimli rujun testerı yoktu, bir tane kalmıştı. Sadece numarasının yazdığı kısımdaki rengi beğenerek aldım. Uygun fiyat olunca kaçırmak istemedim. Çok da iyi yapmışım!maybelline 422 coral tonic
makyajodamm


330 Chic Plum ve 422 Coral Tonic  benim bebeklerim oldular. maybelline color sensational rujları
makyajodamm


Şu renklerin tatlılığı! Dudağa rengini hem iyi veriyor, hem benim tabirimle "salçalı makarna yemiş gibi" durmuyor dudaklarıımda. Genelde Kremsi yapıdaki rujlar çabuk kayboluyor dudaktan, dudak kusurlarını belli ediyorlar. Bu rujlarda öyle bir durum asla söz konusu değil. Çizgilenme yapmıyor, dudak balmı gibi yumuşacık. Almayı düşünenlere mutlaka tavsiye ederim. Hem rujun kendi yapısından hem de ambalajının bu kadar şeker olmasından dolayı çok sevilecek bir ürün.mercan rengi ruj
makyajodamm


Sevdim sevdim, çok sevdim :)coral tonic ruj
makyajodamm


12 yorum:

 1. Güle güle kullan canım bende çok memun kaldım bu seriden :)

  YanıtlaSil
 2. Pembe ye bayıldım güle güle kullan canım:)

  YanıtlaSil
 3. Maybelline Sensational Ruj Aşktır :))) hele o kokusu yokmu yemek istiyorum ki :))
  Güle güle kullan canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler canım ah evet kokusu da süper

   Sil
 4. güle güle kullan, renkler harika gerçekten

  YanıtlaSil
 5. güle güle kullan ben de indirimden 3 ruj aldım bu seriden.. :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler, bir dahaki indirimde yakalarsam ben de alırım diye düşünüyorum yine

   Sil
 6. Pleasure me redi de mutlaka denemelisin...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...