NYC Kalem Rujlar

Hiç ama hiç beğenmediğim üç ürün olan NYC kalem rujlarından bahsedeceğim bugün. Buradaki alışverişimden indirimde olmamasına rağmen merak ederek almış bulunduğum ve tanesini 10 tl'ye edindiğim ürünler. 2 tl bile vermeyeceğim bu kalem rujlar yüzünden 30 tl çöpe atmış oldum maalesef.


Gerçekten oldukça merak ederek almıştım fakat Loreal Glam Shine Balmy Gloss kalem rujlarından sonra bunlar bana çocuk malzemesi gibi geldi.Kısacası NYC beni hayal kırıklığına uğrattı. 

Görünümleri bu şekilde,


nyc gloss
makyajodammEn üstteki ruju daha kapağını açarken biraz kırmıştım. Zaten o kadar narinler ki, dudağa sürerken bile alt kısmından tekrar kırıldı :D şaka gibi, bastırmamama rağmen o kadar yumuşak ki bıraktı kendini. Bozukta olabilir bilemiyorum fakat özellikle en açık rengini dudağıma uyguladığımda minik minik beyaz pütürler geldi dudağıma nasıl iğrendim, hemen sildim ve kesinlikle çöpe gidecekler.


Ortadaki rengi dudağa ne kadar sürersem süreyim neredeyse hiç renk vermiyor, bileğime sürerken kaç kat geçtim hatırlamıyorum bile. Dudakta belli olmuyor.


Elimdeki en koyu rengi olan bordo ise diğerlerine nazaran rengini az da olsa dudaklarıma verdi vermesine, gloss gibi görünüyorlar dudakta fakat yapış yapış bir his olmuyor, daha beteri oluyor ağzınızı açar açmaz alttan üstten uzuyorlar birleşiyorlar. :D Tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum ama ciddi ciddi sinirim bozuldu, komedi gibiler.. Başta da dediğim gibi 2 tl bile etmeyecek bir ürün, instagramda da dediğim gibi "ı ıh, üzgünüm olmamış NYC.."


NYC watsons kalem rujlar
mkyajodamm
kalem rujlar
makyajodammNumaralarını bile bulamadım, ya yok, ya da ben göremedim.Kesinlikle tavsiye etmiyorum, NYC'nin bir de keçeli ruju ve 5 tl ye aldığım bir başka ruju var, yakında onları da yazacağım fakat genel olarak NYC rujlarını vasat bulduğumu söylemeliyim.27 yorum:

 1. bendekinin yarısı süremeden kırıldı.Kendisi suan buzlukta napıyor bilmiyorum :) hayır gelmez ben indirimsiz almıstım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de maalesef indirimsiz aldım indirimde de alınmaz :(

   Sil
 2. Sana kesinlikle katiliyorum bende yazin almstim aynen senin gibi yazdkm yazisini yorumlarda sicaktan kiriliyorlardir demişlerdi ama bence bu kalemlerde sorun var hic begenmedim bende

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten de hoş bir görüntüsü yok, yazık olmuş paranıza. Keşke önce tek renk alıp deneseydiniz.
  Ben çok üzülüyorum aldığım ürünler kötü çıkıp kullanamadığımda, benim de başıma geldi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. watsonsa gitmişken ilk defa görmüştüm kalem rujlarını alayım dedim, keşke almasaymışım renklerine aldandım, denemek istedim. Bazen böyle oluyor işte maalesef.

   Sil
 4. aklımda kalsın. halbuki iyi yorumlar duyuyordum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben yorumlara bakmadım, o gün watsonsa gitmişken alayım dedim sırf merak:/

   Sil
 5. Uzamaları çok kötü bende almak istiyordum vazgeçtim şimdi :/

  YanıtlaSil
 6. İnanamadım resmen okurken. Talihsizlik olmuş... Bu yazı çok iyi oldu ikide bir de önünden geçiyordum alıp almamakta kararsızlık yaşıyordum. Almayayım öyleyse. :/

  YanıtlaSil
 7. Yazdığınız iyi oldu bizim için.Güzel zannedip görûnce alabilirdik.Watsons'a geri götürmeyi denediniz mi belmi iade edebilirsiniz.
  Sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaten kullanılmış ve maalesef biride kırık sanmıyorum attım bile çöpe..

   Sil
 8. Bozukmuş gibi geldi bana şimdi uzuyor falan da deyince kötü olmuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en baştaki büyük ihtimal bozuk olabilir ama aldığım 3 ruj birden aynı diğeri sadece pütür pütür beyaz bişeyler barındırıyordu içinde :(

   Sil
 9. Kozmetik Hikayelerinde okumuştum bende ilk.Nyc pek sevilesi bir marka gibi gelmiyor artık bana.Bir oje kurutucusundan bir de almış olduğum fardan memnunum.Dudak ürünleri hiç olmamış ne yazık ki :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oje kurutucusunun methini çok duydum çok da aradımm ama hiç rast gelmedim onu denemeyi çok istiyorum ama nyc den bir daha ruj filan almam :)

   Sil
 10. İyiki yazdın bunu canım bende alsammı diyordum almam o zaman..
  Ben başka ürününü kullanmadım nyc lip glos aldım memnunum kokusu da yemelik rengini sevip aldım belki bütün ürünleri kötü değildir bilemiyorum ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Loreali tavsiye ederim canim konusmustuk :) ben nycden ruj falan değilde o cok ovulen oje kurutucusunu alirim sanirim cok merak ediyorum

   Sil
  2. Bak onu da iyiki hatırlattın bir kurutucu vardı aklımda neydi diyordum nyc idi ya tamam :) buda listeye girsin..

   Sil
 11. Gördüğümüz an kaçıyoruz o zaman :)

  YanıtlaSil
 12. Nyc stantı zaten pek tatmin edici değil bende bir takma kirpik almıştım rezalet çıktı :(

  YanıtlaSil
 13. Ben NARS'ın kalem rujunu kullanıyorum. Muhteşem bir ürün. Alın beğenmezseniz bana satın:) Ama kırmızı seviyorum...

  YanıtlaSil
 14. Ben NARS'ın kalem rujunu kullanıyorum. Muhteşem...Alın beğenmezseniz bana satın:) ama kırmızı seviyorum...

  YanıtlaSil
 15. Yanıtlar
  1. Bir tane aldim rujundan onu da pek begenedim ozellikle kokusunu

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...