NYC Likit Eyeliner (siyah)

Watsons'tan 7 tl gibi komik bir fiyata aldığım günlük kullanım için ideal bir eyeliner. İçinde belli belirsiz minik simleri var ve tatmin edici siyahlıkta. 


nyc eyeliner
makyajodamm


Fırçasının boyu biraz uzun, bu eyeliner çekmeyenler için bir dezavantaj tabiki. Golden Rose dipliner gibi kısa boylu fırçalar yeni öğrenenler için kesinlikle daha ideal. 


siyah eyeliner
makyajodamm


İnce ve kalın olarak uygulanabilecek yapıda bir fırçası var. Merakımdan ve fiyatından dolayı denemek için aldığım bir üründü, fiyatına göre güzel bir ürün. İnce uçlu siyah göz kalemi ile bir hat çizdikten sonra üstünden geçerseniz gayet güzel sonuç veriyor.
uygun fiyatlı eyeliner
makyajodamm
ucuz kaliteli eyeliner
makyajodamm


7 yorum:

 1. Bende Nyc standında bakıp bakıp almamıştım bunu .Çünkü elimde her türlü eyeliner var ve biri bitmeden diğerini alınca kullanılmıyor dıye Maybelline 'nin kini bile almadım o kadar övülüyor halbu ki :) Elimdekiler bir bitsin ilk deneyeceğim Maybellineeee .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maybelline benim parçam oldu :) İkinciyi bitiriyorum, bayılarak kullandığım bir eyeliner. Bence de önce Maybelline :)

   Sil
  2. Maybellineyi kesinlikle almalısın Mervecim benim yok süremediğim için ama kullananlardan bizzat görmüşlüğüm var harika bir şey..

   Sil
 2. Gerçekten uygun fiyatıyla güzel işler yapıyor. Katılıyorum canım

  YanıtlaSil
 3. Bende arayış içindeyim maybelline mi diyorsunuz yani ;))

  YanıtlaSil
 4. Güzel ama dediğin gibi benim gibi beceriksizler için zor :)) fakat fiyatına göre iyi iş çıkarıyor..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...