Rimmel London Nail Care Rescue 14 Günde Tırnakları Sertleştiren Bakım

Tırnaklarım son zamanlarda oldukça zayıfladı. Bakıma daha çok yöneldim ve aksatmadım, bu ürünü kullanıp ojemi de sürdükten sonra mutlaka Kalyon'un bakım yağını da uyguluyorum. Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Artık konu içinde link verdiğim zaman direk tıklamanız yeterli, tüm linklerim yeni sekmede açılıyor, okuduğunuz konuda kalıyorsunuz.

Bu ürünü kullanıp memnun kalmayan kişi görmedim desem yeridir. Dolayısıyla çok merak ettiğim ve vaadettiklerini istediğim bir ürün olduğu için aldım. 


Rimmel London 14 günde tırnak bakımı
makyajodamm


14 günde tırnakları sertleştirirken, uzatıp güçlendirmeyi, tırnak kırılmasını azaltmayı vaad ediyor. rimmel london nail rescue
makyajodamm


Fırçası yumuşak, sürerken kolay dağılıyor ve içinde minik simler yok, şeffaf renkte. Rimmel London'un diğer bakım ürünü olan Lycra Nail Care Stronger the Max'ta küçük simler var, pembe renkte. Onun yazısını daha sonra yazacağım.


Çok ince bir tabaka olarak bütünleşiyor tırnakla, çabuk kuruyor ve bozulmuş bir görüntü yaratmıyor. Yani alt kata baz uyguladığımda bazen baloncuk baloncuk oluyor üstüne ojeyi sürdüğümde kötü görünüyor, bu ürünü uygulayınca öyle olmamasına ayrıca sevindim. Çünkü hem bakım yapıyor hem de ojesiz dolaşmak zorunda kalmıyorum.rimmel london tırnak bakım ürünleri
makyajodamm


Ürünün arkasında yazanları harfiyen uygulamadım,1. gün 1 kat sürüp, 2. günde 2. katı sürerek bir hafta tırnakta kalması gerektiği, bir hafta sonrasında ise silip tekrar aynı işlemin yapılması gerektiği yazıyor. Ben sık oje değiştirmeden duramadığım için, baz olarak kullandım ve her ojenin altına uyguladım.Tırnaklarım daha hızlı uzuyor ve artık soyulma olmuyor. Fazla sertleşmedi ama, güçlendiğini hissediyorum. Rimmel London'un bu ürününü artık sürekli kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Birebir anlatıldığı gibi uygulamamama rağmen kesinlikle işe yarıyor.
5 yorum:

 1. Çok güzel bir paylaşım olmuş benim için. Ellerim sürekli suda oluyor bu nedenle tırnak koruması önemli mutlaka deneyeceğim

  YanıtlaSil
 2. benım gıbı tırnagı kazagına deyse kırılan ınsanlar ıcın oldukca ıyı bır urune benzıyor :) kalyonu kullanıyorum ama tırnaktan sılındıkten sonra hıcbır etkısı olmuyordu bırde bunu deneyeyım bakalım :)

  YanıtlaSil
 3. Bahsettiğin bumuydu bebek..
  Bende sen gibi o kadar uzun süre tutamam sürekli oje sürdüğümden değil ama ben sürekli oje vb şeyeri okadar uzun tırnağımda tutamam ilk bir hafta sabrederim belki ama sonrası zor :))
  Paylaşım için teşekkürler canım..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...