Adidas Fruity Rhythm Vücut Spreyi

Buradaki alışverişimde almış olduğum Adidas Fruity Rhythm, kullanmaya başladığımdan beri günlük kokum olarak kalmaya devam etti :) Ambalajı da çok sevimli.


adidas vücut spreyi
makyajodamm

Vücut spreyleri genelde pek kalıcı olmaz, bu da öyle. Kokusu çok fresh, çiçeksi, birazda şekerli karışık bir koku. Kesinlikle baymıyor. Kıyafet üzerine sıkıldığında daha kalıcı oluyor. Çantamda duruyor, gün içinde iki kez tazeliyorum. Parfüm ve deodorantını da almayı düşünmedim değil. Çok severek kullanıyorum. Şekerli ve çiçeksi koku sevenler buna bayılacaktır. Yazıyı yazarken bile kapağını açıp tekrar kokladım. Evde de ara sıra kullanıyorum en yakın zamanda bitecek sanırım tekrar alacağım. Aslında tam ilkbahar, yaz mevsimine göre bir koku olsa da, ben sevdiğim kokuları yaz kış farketmeden kullanıyorum. Kendimi daha temiz ve iyi hissettirecek bir koku bulduysam, mevsimin pek de önemi kalmıyor :)

Tavsiye edebileceğim bir vücut spreyi, ben bayıldım! Bu serinin yeşil renkli olanını da beğenen çok olmuş, kullandıktan sonra başka renkleri nasıldır diye düşünerek ufak bir araştırmaya girmiştim :) Bence şans vermek gerek.


3 yorum:

  1. bende lise yıllarımda kullanmıştım :) çok severim kendisini:)

    YanıtlaSil
  2. Bende bir dönem kullanmıştım öyle güzel yazmışsın ki kokusu burnum geldi :')

    YanıtlaSil
  3. birkaç aydır almadım bak şimdi yeniden alasım geldi :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...