Blistex Lip Conditioner Yoğun Nemlendirici

Buradaki alışverişimde bu ürünü en kısa zamanda yazacağımı söylemiştim. Daha önce başıma böylesi gelmemiş olan, tam anlamıyla "uçuk ailesi" olarak tanımlayabileceğim bir rahatsızlık geçirdim. Dudaklarım hiç olmadığı kadar kötü duruma gelmişti. Minik minik uçuklar çıkmaya başlamıştı ve yemek yemekte bile zorlanıyordum. Konuşurken "bın mırkıtı gıdıyırım" diye konuşur oldum neredeyse :) Doktorumun verdiği kremle uçuklar bir kaç günde geçti. Krem uçukları yok etti ama, dudaklarımı tahriş etti, aşırı kuruttu ve soydu. 

Uçuk problemini atlattıktan sonra dudaklarımın nemlendirilmeye fazlasıyla ihtiyacı vardı. Gülemeyecek kadar geriliyor ve canımı acıtıyordu. Ne alsam diye düşünürken, aklıma Blistex geldi. Oldukça işe yaradığını çok duymuştum ama nedense hiç merak edip almamıştım. 

Almadığıma pişman oldum, çünkü daha ilk sürüşümde dudaklarıma etki etmeye başladı. Harika bir serinlik ve yumuşaklık verdi. Kendimi kızgın kumlardan serin sulara atlamış gibi hissetmemi, derin bir nefes almamı sağladı. :) Ruj süremediğim zamanlarda sadece bu ürünü kullandım, ruj sürmeden önce, baz olarakta uygulanabilecek bir yapıda.kurumuş dudaklara ne iyi gelir
makyajodamm


Kokusu çok hoş, vanilya gibi. Normalde pek sevmem fakat tuhaf bir biçimde bağımlısı oldum. Bir kaç gün sürdükten sonra dudaklarım tamamen iyileşince, artık çantamdan ayırmaz oldum kendisini. Ürünün ayrıca spf 15 özelliği de var. çatlayan dudaklara ne iyi gelir
makyajodamm


Kokusu, tadı, verdiği yumuşaklık, nemlendirmesi harika. Sürer sürmez hissettiğim o ferahlık çok güzel.blistex kullananlar
makyajodamm


Ürünün ambalajının arkasında yazanlar şu şekilde;

"Kuruyan dudaklara yoğun nemlendirici günlük bakım. Yenilenen içeriğindeki zeytin ve üzüm çekirdeği yağları ile doğal bir şekilde dudakların hassas dokusunu nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Antioksidan bakımından zengin zeytin yağı ile yaşlanmayı hızlandıran serbest radikallere karşı koruma sağlamayı desteklerken, içeriğindeki üzüm çekirdeği yağı ise doğal yolla dudakların hassas dokusunu nemlendirip yumuşatmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. Bütün yıl boyunca, tüm hava koşullarında, her türlü aktivite sırasında, içeriğindeki etkisi kanıtlanmış aloe vera ve kakao yağı  ile çatlamaların neden olduğu acıyı yatıştırmayı ve dudakları beslemeyi destekler.
Sağlıklı ve bakımlı dudakları destekleyen yoğun nemlendirme ve antioksidan gücü içerir."blistex kullanıcı yorumları
makyajodamm


İçindekiler kısmında bazı bölümleri performansından dolayı es geçilebilir :)) Stick şeklinde olsaydı daha hijyenik olurdu. Dışarıda da sürmem kolaylaşırdı. Benim için tek dezavantajı bu. Fiyatı 8 lira.

Blistex'i böyle deli gibi sevince çok methedilen Med Plus'ıda aldım. Onu da kullanıyorum, yazısını yakında yazacağım. Med Plus'ı stick şeklinde bulduğuma sevindim :)


3 yorum:

  1. Med plus kullanıyorum ben de, Blistexte acaip bişi var, bağımlısı oluyorsun:)

    YanıtlaSil
  2. Cok sevdigim bir urun gule gule kullan

    YanıtlaSil
  3. Canım bende Blistex markasının neredeyse her ürününü kullandım fakat bunu yeni görüyorum diyebilirim. Yazını çok beğendim, hemen gidip bunu da almalıyım :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...