Gratis ve Eczane Alışverişim

İki ürünü daha önce aldım, ama toplu olarak eklemek istedim. Bu seferki alışverişim daha çok tırnak ve dudak ürünleri üzerine oldu.


gratis alışverişim 2013 kasım
makyajodamm


Benri'nin koyu renk ojeler için olan asetonunu görür görmez iki tane aldım. O kadar övülüyor ki, çoğu şubede bulamamıştım. Bir de Hassas tırnaklar için olan asetonunu aldım. Bakalım nasıllar. Asetonların adet fiyatı 2,50 tl.

Parmex aseton oldukça başarılı, bittikçe aldığım bir ürün. Fiyatı 4 tl
Essence'nin Colour & go ojesi, rengi çok sevimli geldi gözüme. Fiyatı 2,95 tl.
Pastelin ojelerine zaten bayılan biri olarak, yeni seriden iki rengini aldım. Bir de nar çiçeği rengindeki ojesi çok hoşuma gidiyor. Adet fiyatları 2,65 tl

Blistex'leri eczaneden aldım, kutuda olan Daily Lip Conditioner beni kendine hayran bıraktı. Yazısı çok yakında. Fiyatı 8tl.                                                                                                                                       
Bir diğer Blistex ürünüm ise, stick şeklinde olan Med Plus. Kullanmaya başladım, dudaklarım bu aralar oldukça ilgi istiyordu. Aşırı şekilde yaktığını okudum internette fakat ben böyle bir şeyle karşılaşmadım. Şunu söyleyebilirim ki, harika bakım yapıyor.. Yazısı yakında. Fiyatı 8 tl.


Burt's Bees dudak balmını merak ediyordum, kokusu çok hoş. içeriği %100 doğal. İkici üründe %50 indirim vardı, hala hayret ediyorum nasıl "boşver" dedim :) Fiyatı 14 tl.

Pastel Magic Touch Coverstick & Highlighter aklımda olacağına benimle olsun artık dedim, bu ürün de ne zamandır aklımdaydı. Fiyatı 18 tl.

5 yorum:

 1. İki asetonu da denedim, çok başarılı bence :) iyi günlerde kullan!

  bende beklerim, sevgilerle

  YanıtlaSil
 2. Pastel new fail colors serisi on numara. Parmex en iyi aseton markalarından biri. Diğerlerini ben de merak ettim. Özellikle diğer asetonları. Güzel günlerde kullan. Esenlikler dilerim :)

  YanıtlaSil
 3. Aldıklarını güle güle kullan, Pastelin ojeleri ne kadar tatlı öyle :) Blistex medplus çok beğendiğim vazçeçilmezlerim arasında. Parmex aseton çok iyi, benrinin koyu renk için olan ojesi de onunla yarışacak kadar iyi diyebilirim.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Vovv koyu renk oje adetonu mu cikmis yasasinn:) olmasaniz hicbiseyden haberim olmayacak tesekkurler:)
  Bloguma beklerim..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...