Kasım'da Mango Başkadır!

Netmoda yeni bir yarışma düzenlemiş. Kasım ayı boyunca sürecek bu yarışmada, modanın önemli markalarından olan Mango ile bizleri buluşturuyor. 2013/2014 Sonbahar - kış sezonu ürünlerinin yer aldığı yarışmanın konsepti : "Kasım'da Mango Başkadır!"
Yepyeni birbirinden güzel ürünlerle zevkli zaman geçirerek kendi kombininizi yapıyorsunuz ve yarışmaya katılıyorsunuz. Çok eğlenceli! Ben de yarışmaya katılacak olanlardanım ve sizleri de haberdar etmek istedim.

Yapmanız gereken; 06.11.2013 - 06.12.2013 tarihleri arasında netmoda.com 'a uğrayıp kendi zevkinize göre kombininizi oluşturmak. Mango jüri üyeleri tarafından belirlenecek en güzel 3 kombin arasında sizlerin kombini de yer alabilir, hediye çeki kazanabilirsiniz. Mango ile en trend kombini ben oluştururum, tarzıma güveniyorum diyorsanız netmoda.com 'a uğrayın.

Netmoda.com , açıldığı günden beri yerli - yabancı bir çok markayla iş birliği yaparak onları kullanıcılarıyla buluşturdu. Kendi tarzlarını yaratmak isteyen kullanıcılarına binlerce çeşit kombin yapma seçeneği sunarken, aynı zamanda güzellik ve moda gibi konularda onların sorularını yanıtlıyor. Yeni sezon çanta, ayakkabı ve elbise modelleri ile birçok seçenek sunarken, onların nasıl kombinlenebileceği hakkında tavsiyeler verip yardımcı oluyor, yeniliklerden de haberdar ediyor. Daha önce de dünyaca ünlü markalar ile yarışmalar düzenleyip, bu markaları kullanıcılarıyla buluşturan netmoda.com , dereceye giren yarışmacılara hediye çeki veya kombinlerinde kulandıkları ürünleri hediye etti. Forever New, Butigo, Sagaza Madrid ise bu markalardan sadece birkaçı. Dereceye girebilmek için, kullandığınız ürünlerin jüri üyeleri tarafından en beğenilen 3 kombin arasında olması yeterli.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...