Rimmel London Apocalips 101 Celestial

Rimmel London'un Apocalips rujlarını çok severek kullanıyorum, blogda yeni yer veriyorum, diğer renklerini de en kısa zamanda yazacağım. Bugünkü tercihim 101 Celestial 


İlk gördüğümde renklerine hayran kalmıştım. Ambalajı da çok sevimli. Benim için tek dezavantajı kokusu. Evet kesinlikle kötü kokuyor ama sürdükten kısa süre sonra o kokudan eser kalmıyor.


 Yapısı lip gloss gibi fakat çok daha fazla renk veriyor ve sıvı ruj diyebilirim ben bu ürüne sanırım :) Dudaklarda yapış yapış bir his bırakmıyor, su gibi değil, rengini çok iyi veriyor, biraz uygularken zorluyor yapısından dolayı çok kolay taşırabiliyorsunuz. Ama dikkatli sürülünce sorun olmuyor tabi bu da uygulamayla alakalı bir durum. 


rimmel london apocalips rujlar
makyajodamm

Hafif ıslak bir bitişi var ve kalıcılığı orta seviyede. O ıslak görünüm bir süre sonra yok oluyor ama dudaklarım hala nemli kalıyor. Renk vermesi ve dudakları kurutmaması, yapışmaması, hep kötü rujlar için söylediğim "salçalı makarna yemiş gibi!" durmaması benim hoşuma gitti :)

Aplikatörü de uygulamada kolaylık sağlıyor,  yeterince yumuşak bir fırçası var.


rimmel london rujları
makyajodamm

Almak isteyenlere kesinlikle önerebileceğim bir ürün, Watsons'ta satılıyor, fiyatı 13 tl.
6 yorum:

 1. o salçalı makarna yemiş gibi ve dudakta en fazla 15 dakika duran likit rujlardan olmaması beni sevindirdi. Böyle matlaşan bir likit ruj beni kafalayabilir :))

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan bebiş sonraki yazı bla bla :))

  YanıtlaSil
 3. çok güzel bir ruja benziyor ayrıca matlaşmasıda süper hemen denemelıyım:)

  YanıtlaSil
 4. Bende çok beğenerek kullanıyorum. Özellikle koyu gül kurusu rengi sevenler için ideal.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...