Bebak Bademli Nemlendirici El ve Vücut Kremi

Bebak markasını seviyorum. Bu minik tüpteki krem de, çantamda mutlaka bulundurduğum bir ürün. El ve vücut kremi olarak geçse de, genelde ellerim için alıyorum. Bu minik krem tam çantaya atıp çıkmalık.


makyajodamm
makyajodamm

İçinde jojoba yağı, e vitamini, badem extractı bulunuyor. Kremden öte biraz yağ gibi kayıp gidiyor ama, hemen emilen bir yapısı var ve kokusu harika. Kışın kol ve bacaklarım çok kuruduğu için daha fazla nemlendirilmeye ihtiyaç duyuyor. Mis kokusuyla ve çabucak emilen yapısıyla kollarımda denediğimde güzel sonuç aldım. Bu yüzden büyük boy kremini de kullanmak istiyorum. En güzeli de, bazı nemlendiricileri kullandıktan sonra baya beklemek gerekiyor ki, vücut onu emsin.. Kıyafetler yapışıyor vs. en nefret ettiğim durumlardan biri. Bebak'ta bu sorunla karşılaşmadığım için daha bir sevdim.

makyajodamm

Ellerim sürdükten hemen sonra yumuşacık oluyor ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. Favorilerim arasında, tavsiye edeceğim bir ürün. Bebak'ın yeni tonik ve yüz temizleme jeli çıktı. Onları da denemek için sabırsızlanıyorum. 


5 yorum:

  1. Kokusu da muhteşemdir kesin. Bademli bademli :)

    YanıtlaSil
  2. Bebak acıbadem sütünün yoğun yapısından dolayı bu kreme hep önyargı ile yaklaştım.Hata etmişim sanırım :)

    YanıtlaSil
  3. Nemlendirici olarak bu aralar favorim Bionem ürünleri. Oldukça memnunum özellikle vücut bakımı için cldiniz kuru ise orkide çiçeği özü olan form bir harika.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...