Essence Get Big Lashes Triple 3 Black Mascara

Yeni çıkan Essence Get Big Lashes Triple 3 Black Mascara'yı tek olarak almıştım, kampanyalı olarak lacivert rengiyle birlikte satılsa da, bende zaten olduğu için almamıştım. Oldukça siyah ve hacim veren kirpikler vaad ediyor bu rimel. Kullandım, hala da kullanmaya devam ediyorum. Artık yorumlarıma geçebillrim.


makyajodamm


Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, beklendiği gibi dolgun ve aşırı siyah bir kirpik çıkartmıyor ortaya. Kirpikleri çok güzel ayırıyor. İki kat sürdüğümde bile pek de belli etmiyordu kendini. Bu yüzden artık buradaki Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume rimelimi sürdükten sonra üzerine bu rimeli uyguluyorum. Bazen de buradaki Loreal Volume Million Lashes Extra Black Rimel'in üzerine uyguluyorum. 

Kısacası bu ürünü kirpiklerimi çok iyi ayırdığı ve doğal bir sonuç verdiği için arada sırada günlük olarak kullanıyorum. Bitmesi için de başka rimellerimi uyguladığımda son kat olarak sürüyorum. Hatta memnun kalmadığım, kirpiklerimi birbirine yapıştıran rimelleri uyguladıktan sonra da bu ürünü kullandığımda işe yarıyor.

Eğer doğal gösteren bir rimel ve iyi taranmış kirpikler istiyorsanız bu ürünü tavsiye edebilirim. Günlük makyajda kullanılabilecek hoş bir rimel.
Pek fazla artısı yok, hiç renk vermiyor diyemem elbete hakkını veriyor, hiç rimel sürmemişsiniz gibi durmuyor. Normal bir performans, güzel bir fiyatı var. Yanılmıyorsam 8-9tl civarıydı.


makyajodamm


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...