Pastel İnstant Care 8 Saatlik Gece Bakımı

Tırnak bakımını fazla abartıp ne bulduysam aldığım dönemde iyi seçimler yaptığımı görmek beni mutlu etti. 
Buradaki  Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Bakım YağıBuradaki Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi ve Buradaki Rimmel London Nail Care Rescue ürünlerinden memnun kaldım. 


Fakat bu seferki ürünün kullanımı farklı. Şöyle ki, tırnak cilası gibi değil, zemin kat olarak uygulayıp üzerine oje süremiyorsunuz. Eliniz ıslandığı anda eriyip gidiyor. 


tırnak bakım önerileri
makyajodamm

8 saatlik gece bakımında sonuç olarak daha güçlü, sağlıklı ve hızlı uzayan tırnaklar vaad ediyor. İçeriğindeki deniz yosunu ekstraktları tırnakların günlük besin ihtiyacını karşılıyor. Yatmadan önce ojesiz, temiz tırnaklarıma sürüp, sabah sıcak su ve sabunla ellerimi yıkadığımda akıp gidiyor. 


pastel gece bakımı
makyajodamm

Tırnaklarımın daha da güçlendiğini hissediyorum. Hızlı uzamaya başladılar ve kesinlikle işe yaradığını düşünüyorum. Rutin bakım ürünlerim arasında. Ürünün rengine aşık oldum. Ve kokusu da şeker gibi. Ben uyurken tırnaklarım bakıma doyuyor, ertesi gün ojemi sürüyorum. Tabiki zemine yukarıda bahsettiğim Rimmel London Nail Care Rescue ürününü uyguladıktan sonra.


tırnak bakımı
makyajodamm

Tavsiye edeceğim ve sevdiğim ürünler arasında. Rengi, kokusu ve performansı gayet güzel.
6 yorum:

 1. Böyle bir ürünün varlığından bile haberdar değildim.Sayenizde öğrendim ve ihtiyaç duyduğumda alınacaklar listeme aldım.Teşekkürler :)
  Sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
 2. Bu ürünü ilk defa senden gördüm canım, cidden merak ettim. muhakkak bakacağım

  YanıtlaSil
 3. bu ürün benimde aklımda aslında ama kullanabilir miyim emin değilim gece sürmek şart mı ya:) ben gece krem bile süremem huylanırım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tırnakları ağıza götürmeyin yazıyordu ambalajında. Ve gün içinde el yıkandığı için bir anlamı kalmayacaktır.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...