Sonunda Kurtuldum!

Dün sabah ameliyatımı oldum ve ayak bileğimdeki koca platinden kurtuldum. Bugün öğlene doğru taburcu oldum hemen, evde dinlenmeye çekildim. Bir kaç hafta değneklerle idare edeceğim fakat bu ameliyatta baya zorluymuş. Canımı tahmin ettiğimden çok yaksa da, iki sene beklemenin ardından artık sağlıklı olacağımı bilmek içimi rahatlatıyor. Evde dinlendiğim için oturduğum yerden yazmaya başlayabilirim sanırım, bu da hem ağrılarımı unutturur hem de iyi gelir. Toplamda 30 saat kadar aç kaldıktan sonra ilk istediğim şey olan kuru pastayı yediğimde kendime geldim:))

Artık geriye iki günde bir pansuman ve 12 gün sonrasında dikişleri çıkarttırmak kalıyor. Eskiden olduğu gibi rahatça çalışabilirim, hatta pilates yapmayı öyle özledim ki, iyileştiğimde hemen başlayacağım. Bir söz vardır: "insanın neresi acıyorsa canı oradadır" diye. Hakkaten de öyle. Sürekli sırt üstü yatmak ve ayağımı uzatmak zorunda olmam, bağdaş kurduğum günleri özlememe yetiyor :) Belden aşağımı ameliyat sonrasında  hissetmiyorken binlerce kez şükrettim. Ben o hissin geçeceğini biliyordum. Ya başkalarının yardımına muhtaç olanlar ne yapıyordu? Allah'a şükür daha iyi olacağım. Nerede hasta, muhtaç insan varsa Allah yardımcıları olsun. Herkese tekrar tekrar teşekkür ederim, blogumu açmamış olsaydım böylesine güzel insanları tanımayacaktım. Yanımda olan herkes iyiki var..

29 yorum:

 1. En kısa zaman da tamamen iyileşirsin inşallah canım, tekrardan çok geçmiş olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zamanla tamamen iyileşeceğim inşallah canım çok teşekkürler :)

   Sil
 2. Cok sevindim canim kurtulmana insallah bi an once eski sapasaglam haline donceksin cok gecmis olsun:)

  YanıtlaSil
 3. Çoğu gitmiş azı kalmış..Gözün aydın..Tekrar acil şifalar dilerim ve tekrar tekrar geçmiş olsun..

  YanıtlaSil
 4. Canım iyi ol sen.Geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 5. çok geçmiş olsun...herşey güzel olacak :)

  YanıtlaSil
 6. Tekrardan geçmiş olsun canım. :)

  YanıtlaSil
 7. Bundan sonra ki ömrünüzde, tek acınız bu olur inşallah, Allah'ım daha kötülerinden korusun :) bol şifa diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler ne güzel bir yorum :) inşallah.

   Sil
 8. Geçmiş olsun. Bir an önce ayağa kalkmanı ve hayatla yeniden dansetmeye başlamanı diiliyorum. Sevgilerimle:)

  YanıtlaSil
 9. Canım çok geçmiş olsun. Güzel günler seni bekliyor inşallah :))

  YanıtlaSil
 10. geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim...

  YanıtlaSil
 11. Ben çok üzüldüm yaşadığınız sıkıntılara ,asıl sebebini öğrenemedim ayağınıza neden platin takıldı ama rabbim bir daha aynı acıları yaşatmasın ve nerde şifa bekleyenler varsa yardım etsin inşallah, kendinize iyi bakın :))

  YanıtlaSil
 12. dilerim bundan sonraki yaşamında sağlığın daim olur, sen anlatırken sanki ben ürperdim acı çekiyormuşum gibi, hastane, doktor vs pekte içimizi açan durumlar değil, daha ameliyatın tazeyken muhtaç olan insanları düşünmen de ayrı bir incelik, inşallah onlarda biran önce iyileşir. Bu arada dinlenip kendine geldiğinde bana da beklerim, mimin var. Sağlıcakla kal...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...