Blistex MedPlus Stick

Blistex'in ilk kullandığım ürünü, buradaki Daily Lip Conditioner olmuştu. İlk defa çok yoğun biçimde uçuklar çıkmıştı dudaklarımda ve tedaviden sonra kuruma çatlama problemleri için kullanmıştım. Çok da memnun kalmıştım. Bu yüzden Blistex'in çok övülen MedPlus lip balmını da alıp kullandım ve iyice fikir sahibi olduktan sonra artık yazmanın vakti geldi.


blistex med plus
makyajodamm

Stick şeklinde olanını tercih ettim. Kavanoz formunda olan ürününe kıyasla daha pratik. Kokusu Vicks'e benziyor biraz. Ve Sürdüğüm anda bir ferahlık hissediyorum. Kokusu da, verdiği ferahlıkta çok hoşuma gidiyor. Şunu söyleyebilirim ki, kesinlikle benim için gece sürülebilecek bir lip balm kendisi. Fazla yağlı gibi duruyor.


blistex yoğun bakım
makyajodamm

Çok severek kullanıyorum ve dudaklarımı yumuşacık yapıyor. Özellikle kurumuş çatlamış dudaklarınız varsa şiddetle tavsiye ederim. Ürün spf 15 içeriyor ve açıldıktan sonra 12 ay ömrü var. Şunu da belirtmeliyim ki, dudaklarımı uçuk tedavisinden sonra MedPlus'da kesinlikle çok rahatlattı. Özellikle dudaklarıma verdiği ferahlık ve o dolu dolu nem duygusunu yaşamak için fazlaca kulandım. Blistex'i çok bir sevdim. Diğer ürünlerini de almayı düşünebilirim.

Blistex'in bu ürünü için açıklaması ise şu şekilde;

"Aşırı hasar görmüş dudakları hızlıca rahatlatmaya ve korumaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.
İçeriğindeki Okaliptus, Menthol ve Camphor, kurumuş ve çatlamış dudakları yatıştırmaya ve dudakları ferahlatmak için serinletici bir etki sağlamaya yardımcı olur.
Dudakları normal nem dengesine kavuşturmak için özel koruyucu bariyer oluşturmayı destekler.
SPF 15 özelliği ile dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur."3 yorum:

 1. Blistex'i bir ara çok kullanmıştım,güzel bir ürün :)

  YanıtlaSil
 2. sanırım blogunuzun sıkı bir takipçisi olacacağım :) merak ettiğim şey = dudaklarım oldukça kurudu bu aralar önceden kullandığım Burt's Bees dudaklarımı çok kötü yaptı. blistex i kullanmayı düşünüyorum ama sizce lip conditioner mi daha iyi yoksa med plus mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ikisi de çok güzel ürünler. Ama ilk kullandığım conditioner çabucak etkisini göstermişti. Med plusı sonrasında denedim.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...