Cettua After Night Fever Soothing Essence Mask

Buradaki alışverişimde almış olduğum Cettua After Night Fever Soothing Essence Mask, yorgun cildi rahatlatmayı, yatıştırmayı ve tazelik vermeyi vaad ediyor. Merak ettiğim için sepetime attığım bir üründü. Özellikle yorgun ve stresli bir dönemden geçtiğim için, ilk kullanışımda "hadi inşallah" diye paketi açmıştım :)


cettua yüz maskesi
makyajodamm

İlk dikkatimi çeken şirin ambalajı olmuştu. Maskeleri seviyorum, ve çoğu Gratis şubesinde bu ürünü bulamadım. Kullanmaya başladığımda sevdiğim için yedeklemeyi düşündüm ama, ya bitmiş, ya da çalışanlar bir haberdi. Kutunun içinde 4 adet maske var, ben ikisini de kullandığım için fotoğraf için gecikmiştim. Bu yüzden ikisinin fotoğrafını ekleyebildim.gratis cettua maske
makyajodamm

Kutunun içinden bu şekilde paketler çıkıyor, 4 tane olması güzel aslında. Zaten haftada 2-3 kez kullanım önerisi var. En azından hemen bitti-gitti durumuna düşülmüyor. Paketlerin içinden oldukça kaygan, ağız, burun ve göz kısımları kesik halde bütün bir maske çıkıyor. Açarken biraz huylandım ilk başta, ama maskeyi yüzüme yerleştirdiğimde aynaya baktığım gibi "neyse neyse" diye bir panik halinde uzaklaşarak sürenin dolmasını bekledim. İnstagramda da maske fotoğrafını eklediğimde "hortlak maskesi" olarak paylaşmıştım :) 

Maskeyi uygulamadan önce, yüzümü yıkayıp tonikliyorum. Daha sonra maskeyi yüzüme yerleştirip, 20-30 dakika kadar bekletiyorum. Süre dolduktan sonra maskeyi çıkarttığımda fazla serum kalabiliyor yüzümde, parmaklarımla masaj yaparak fazla serumun emilmesini sağlıyorum. Sonrasında losyon ya da krem uygulanabiliyor. Bu maskeyi kullandıktan sonra yüzüm pamuk gibi oluyor ve kesinlikle cildimin rahatladığını ve tazelendiğini hissediyorum. Bu yüzden bulduğum yerde tekrar alacağım. 4 yorum:

 1. Merhaba :)
  tek kullanımlık maske hastasıyım, bu indirimde de aldım baya, ama bunu ilk defa gördüm ve hemen denemek istiyorum :)
  yarın ilk iş gidip bakacağım.. sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de son zamanlarda hasta oldum :)) Beğeneceğinizi umuyorum. Sevgiler :)

   Sil
  2. bende almak istiyorum ama nerden bulabilirim ?

   Sil
 2. merhaba fıstık bloĞuna bayıldım valla:)) ayrıca bu maske benim en favori maskem bayılıyorum geçekten harika anlatmışsın ben de bloğuma beklerim..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...