Eos Strawberry Sorbet Lip Balm

Strawberry Sorbet, yoğun bir çilek kokusu olan ve Summer Fruit'e göre daha çok nemlendirdiğini gözlemlediğim, elimin en sık gittiği lip balm diyebilirim bu aralar. Summer Fruit bu kadar yoğun ve harika kokmuyordu.


eos çilekli lip balm
makyajodamm
En çokta şu ambalajının şirinliğine vurulmuştum çoğu kişi gibi. Sürpriz yumurtayı andıran minik bir ambalajı var :) Renk renk olmaları da hepsini birden alma isteği uyandırıyor. Hepsinin farklı kokuları var ve iştah açıyorlar.


eos çilekli lipbalm
makyajodamm

Gelelim içine, parmakla alınması gerekmeyen, böyle renksiz bir lip balm çıkıyor içinden. Dudağıma direk sürüyorum. Hem hijyen açısından güzel, hem de çok pratik. Azaldığı zaman sanıyorum artık parmakla alacağım. Çantamdan ayırmadığım, hatta sırf kokusu için bile ruj sürmediğim zamanlarda ara sıra çıkarıp sürdüğüm bir ürün. Evde de makyaj masama yaklaştığım zaman illaki alıp koklarım. Adı gibi şerbet. Anlayacağınız çilekli Eos'a fena halde takmış durumdayım.


eos lipbalm
makyajodamm

Kapağının içinde silikon bir koruma var. Lip balmı koruyor, çizilmiyor, ezilmiyor. Zaten dışı da çok yumuşak değil. Kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum. Evet bu aralar biraz sakarlığım üzerimde :) Ama hiç bir şey olmadı.

Başta da belirttiğim gibi, nemlendirmesi Summer Fruit'e kıyasla oldukça fazla. Gece sürüp yatıyorum ve sabah kalktığımda dudaklarım hala nemli kalıyor. Kokusundan bahsetmeme artık gerek yok sanırım, şu küçücük şey için sayfalarca yazı yazabilirim. Yemek isteyebilirsiniz. %100 Doğal, %95 Organik bir ürün. 7gram ve açıldıktan sonra 36 ay ömrü var.5 yorum:

 1. Aiiy çok sevimli birşey Watsons'da Balmi bulamayınca bu güzellerin siparişini verdim bende sabırsızlıkla bekliyorum. Güle güle kullan canım. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen de şimdiden güle güle kullan canım :)

   Sil
 2. İnşallah en yakın zamanda bir arkadaşım yurt dışına gider ya bende istiyorum bunlardann :( Kredi kartı kullanmadıgım için siparişte veremiyorum. Gözüm açık gitcem bu yüzden :D

  YanıtlaSil
 3. ühüü bana daa:(((((((( ben almaya'da bulamadım :( möhüü!

  YanıtlaSil
 4. Benimde çok istediğim lip balmlardan biri kendisi çekilişin için sabırsızlanıyorum. :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...