Nesti Dante Chic Animalier Bronze Natural Sabun

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen Nesti Dante Sabunları, eski İtalyan sabun yapımı geleneklerine bağlı kalarak, kazanlarda üretiliyor. Bendeki ürünü Chic Animalier Bronze Natural.

nesti dante
makyajodamm

Dışı bile kalite kokuyor, kalınca kaplanmış ve baskıları almaya itiyor. Leaopar deseninin aşığı olmasam da böyle sevimli halde görünce cezbediyor beni. Herşey dozunda olunca güzel.

Sabun 250g ve oldukça uzun süre gidebilecek ölçüde. Açıldıktan sonra 36 ay ömrü var. İçindekiler kısmını merak edenler için:


nesti dante leoparlı sabun
makyajodamm

cilt bakımı
makyajodamm

Daha içini açmadan kokusunu alabildiğim bu sabunu oldukça merak ederek çıkarttım. Buram buram bir kokusu var. İlk başta biraz ağır gibi gelse de saniyede alıştım ve sürekli burnuma götürürken yakaladım kendimi. İnanılmaz güzel kokuyor. İnstagramda bu sabunu paylaşarak "duşta romantik anlar yaşıyorum" gibi esprili bir yazı yazmıştım. Yorumlarda da biraz şair gibi konuşur oldum. Tek nedeni kokusu ve kelimenin tam anlamıyla bu sabuna bayılmamdı :)


peeling
makyajodamm

Paçuli, zencefil ve reçine barındırıyor içinde. Paçulinin şans ve zenginlik temsilcisi olduğu söyleniyor. Romantik ruh haline sokup, negatif duyguları da uzaklaştırıyormuş. Psikolojik midir değil midir bilmem ama, gerçekten kendimi iyi hissettiğimi net bir şekilde söyleyebilirim :) Fazla bastırmadan, kolayca köpürtebiliyorum ve cildimi tahriş etmiyor, yumuşacık yapıyor. Hele o banyo nasıl kokuyor Allah'ım çıkmak istemiyorum. Cildi sıkılaştırma etkisi de varmış ama henüz net bir şey söyleyemem. Tamamen bitirip etkisini görürsem, bitenler yazımda paylaşırım. Bu ürünle beni tanıştıran sachane.com sitesi olmuştu. Ürünü buradan  temin edebilirsiniz. 

Gratiste pek dikkat ederek bakmadığım rengarenk kocaman sabunların da Nesti Dante sabunları olduğunu farkettim ve her an ulaşılabilir olmasına daha bir sevindim. Fiyatı 16 lira. Bir sabuna göre fazla görünebilir fakat, duş jeli yerine buram buram tende kokusunu bırakan, ölü derilerden arındırıp tahriş etmeden yumuşatan, peeling etkisi gösteren, rahatlatan ve üstelik sıkılaştırma vaad eden bir ürün sadece bir sabun değildir diyorum.1 yorum:

  1. canım oyle bi anlatmışın ki hemen koşup alasın geldi şu an=))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...