Pastel Magic Touch Coverstick & Highlighter

Buradaki alışverişimde almış olduğum Pastel Magic Touch Coverstick & Highlighter, methini çok duyduğum ürünlerden biriydi. Hal böyle olunca, alıp denemek benim için şart olmuştu. Çok sevildiğini okudum. Nitekim öyle de oldu. Ben de kendisini çok sevdim. 


kapatıcı ve aydınlatıcı
makyajodamm
İki katlı şirin bir tasarımı var. Hem kapatıcı hem de aydınlatıcı bir üründe toplanmış. 

pastel kapatıcı
makyajodamm

Üst kısmında kapatıcı, ve alt kısmında aydınlatıcı bulunuyor. Aynalı olması da benim hoşuma gitti.


pastel aydınlatıcı
makyajodamm
Kapatıcı kısmı kremsi bir yapıda ve parmakla uyguladığımda fırçaya nazaran daha güzel sonuçlar veriyor. Parmak ısısıyla daha kolay dağılıyor ve bütünleşiyor. Çizgilenme gibi bir sorunla karşılaşmadım, kapatıcılığı ve kalıcılığı orta derecede. Sabitlendiğinde uzun süre beni idare ediyor. Ürünü almak için parmağımı bastırmam gerekmiyor, uygularken bazı kapatıcılar leke gibi duruyor ve cilt soyulmuş gibi bir izlenim yaratıyor. Bu üründe bu gibi şeylerle karşılaşmadığım için, aldığıma pişman olmadım.


pastel magic touch
makyajodamm
pastel magic touch kullananlar
makyajodamm

Alt kısmındaki aydınlatıcıya gelecek olursak, bu şekilde gayet tozutmaya müsait bir toz aydınlatıcı.


pastel magic touch kullanıcı yorumları
makyajodamm

Aşırı derecede parlaklık var, simleri çok yoğun, net görünmesi için bu şekilde fotoğrafladım. Çok az bir miktarını bazen uyguluyorum fakat genel olarak kapatıcı bölümünü daha bir sevdim diyebilirim. Daha çok gece makyajlarında vs. uygulanabilecek kadar fazla pigmentli bir aydınlatıcı. 

The Balm Mary-Lou Manizer aydınlatıcımı preslediğim gibi, bunu da preslemeyi düşünmedim değil. Büyük ihtimalle yapacağım. Bu arada anlatımlı presleme için buraya tıklayabilirsiniz. Gayet basit ve bir kaç dakikalık bir işlem.


pastel kozmetik
makyajodamm
Oldukça beyaz ve yoğun simli aydınlatıcımızı burada görebilirsiniz :)


pastel
makyajodamm


Ben 4 numarasını tercih ettim. Bana en çok uyan bu numarası oldu. 18tl'ye almış olduğum Pastel Magic Touch Coverstick & Highlighter'ı bu tür ürün arayışında olanlara tavsiye ederim. Hem aydınlatıcı, hem kapatıcıya 18tl'ye sahip olabiliyorken bir de sonucunun güzel olması tadından yenmez bir hal alıyor.


7 yorum:

 1. aa çok iyiymiş bu beğendiysen güzeldir kesin :)

  YanıtlaSil
 2. Bayıldım buna! Hem kapatıcı hem aydınlatıcı almak istiyordum zaten bir taşka iki kuş vurma vaktidir :)

  YanıtlaSil
 3. Kuzum düğüne gider gibi olmuo mu :( Öyle durur endişesiyle hep uzak kaldım :D :D Güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bebegim ondan gece makyajnda kullaniyorum bende aydinlaticiyi :D

   Sil
 4. Çok güzel görünüyor da sanki aydınlatıcısı disko topuna çevircek gibi mi ne :( Bende aydınlatıcı arıyorum ama bir türlü karar veremedim napsam :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belirttiğim gibi fazla simli ve pigmentli, tam gece makyajları için. The Balm'ın Mary Lou aydınlatıcısı benim aşkım bu aralar :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...