Renee Happy Foot Topuk Çatlağı Giderici Set

Renee Happy Foot Heel Crack Remover 5 dakikada topuklardaki çatlamış görüntüyü acısız ve zahmetsiz azaltmayı vaad ediyor. Gerek ayakkabılardan gerek üşengeçlikten olsun, ayaklar tüm yükü taşıdığı için bakım yapılmadığı zamanlarda ben buradayım diye sinyal veriyor. Ayakların fazla özene ihtiyaç duyduğu bir gerçek. O kurumuş, çatlamış görüntüyü kimse sevmez elbette. Ben de özellikle ameliyatım sonrasında kullanmak için bu ürünü bir kenara koymuştum. Fazlaca bakım isteyen ayaklarıma uygulayacağım en doğru zamanda, ürünü kullandım.


ayak bakımı
makyajodamm
topuk çatlağı kremi
makyajodamm

topuk çatlağına çözüm
makyajodamm.com
Kutu içerisinden 3 adet galoş, 3 adet eldiven ve üç adet törpü çıkıyor. Bir de oldukça kaygan yapılı renkli bir jel bulunuyor. 

topuk çatlağı giderici jel
makyajodamm

Nasıl uyguladığıma gelecek olursak; önce ayaklarımı bol suyla iyice yıkıyorum, kutudan çıkan eldivenlerden birini giyip, topuklarıma topuk çatlağı giderici jeli sürüyorum. Dökülmeleri engellemek için, topuğumun üzerini peçete ile örtüyorum. Daha sonra ayağımı streç filmle sarıyorum. İlk seferinde galoşu giydim, ama streç filmle sardığımda daha güzel sonuç aldım. (Bu yüzden diğer bakımlarıma streç filmle devam ettim.)

5 dakika beklettikten sonra streç filmi çıkartıyorum. Topukta kalan fazla jeli bir bez yardımıyla temizliyorum ve kutudan çıkan törpüyle nazikçe törpülüyorum. Törpülerken ölü deriler törpüde kalıyor resmen, gerçekten işe yarıyor ve ayaklarımı sonrasında yine bol suyla yıkayıp jelden arındırarak, siliyorum. Farkı gördüm ve daha ilk kullanımda mükemmel olmasa da etkisi hiç fena değildi. İki ve üçüncü uygulamamda sonuç daha güzel oldu. İşlemleri bitirdikten sonra en son ayak kremimi kullanıyorum ve tamamen yumuşacık oluyor. Ürünü buradan temin edebilirsiniz. Birebir kullanıp memnun kaldığım için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...